• büyük ihtimalle 3 hafta sonra paket olacak
  • bu sezon itibariyle kadıköy'de oynanan 4 resmi maçta 2 mağlubiyet, 2 beraberlik ve 0 galibiyet alan fenerbahçe'nin hocası. rakipler de juventus, barca falan değil; vardar, strum graz, başakşehir ve trabzon.

4 sene önce yaptığım bir durum tespiti varmış şimdi denk geldim, değişen pek bir şey olmamış. kralex'in ahı devam ediyor.

(bkz: #32099360)
  • fenerbahçe kulübü, bugün 'cehennem donana dek aykut kocaman' başlıklı bir mesaj yayınlamış... takımı küme de düşürse aykut kocaman'la devam edeceklerini söylüyorlar. cehennem donana kadar tabiri şaka değil.

http://fenerbahce.org/detay.asp?contentid=57228
  • cehennem donana kadar çift ön libero arkadaşlar, geçmiş olsun.
  • bu basin aciklamalarini aziz icip icip mi yapiyor? nasil aciklama lan bunlar?
  • o cehennem donmasın diye uğruna türlü günaha gireceğim hocamızdır. beyler ben aykut hocayı seviyor ve ona güveniyorum. bütün fenerlilerin de aynı çizgide olmasını isterim. son maçımızda kötü değildik kale işini sağlama aldığımız anda güzel günler yakın. hadi be hoca hadi be.
  • alex de souza sirat koprusunden geçerken ayagi kayip dusmus. dusus esnasinda gokten, "futbolu biraktiktan sonra ornek olmak yerine kendini esrara vurdugun için cehenneme gideceksin" diye ses gelmis. cehenneme varan eski futbolcu kahirlar içinde bagirip çagirirken bir bakmis ki etrafinda ates yok. dahasi kaynar kazan da yok. yanmiyor etmiyor.

hava guzel, ortam hos, etraf sakin. uçsuz bucaksiz yaylada gezerken bir de ne gorsun: etrafi kenevir tarlasi! keyifle cigarasini saran alex, oh be ne guzel ceza, dunyada esrara bulastigim için ebediyen esrar içebilecegim! alex ates yakacak tas ve tahta arar ama bulamaz. yoldan geçen bir adama 'ssst birader, çakmak var mi?" diye sorar. adam "ne yapacaksin?" deyince alex, "cigarami yakacagim" diye cevaplar. adam kahkahalarla aci gerçegi açiklar : "iste cehennem budur dostum, ebediyen esrar burnunun dibine tuter ama sen onu yakacak ates bulamazsin!"

bu gizemli adam, cehennemi donduran aykut kocaman'dan baskasi degil !
  • bu adamın güzellemesini yaparken alex'i örnek gösteren, açsın alex'in biyografisinde aykut hakkında yazdıklarını okusun. hoş, okuduğunu anlayabilecek kapasitede olsa aykut'u över miydi? o da ayrı bir paradoks.
  • bugün beykozda uskumru restoranda gördüm kendisini yanında ailesiyle,diğerleri mutluyken o yine suratı beş karış oturuyordu.gerçi banane (bkz: svihs)
    not:gomis spor
  • bilimsel metodları uygulayan, düşünce olarak da çağdaş bir teknik adam. ne var ki oynattığı futbol anlayışı kesinlikle korkak. bu yüzden taraftarın büyük çoğunluğunu memnun edemiyor. f.bahçe taraftarı risk alan, hücum oynatan cesur teknik adamları seviyor. vardar gibi zayıf bir rakiple oynarken ve dahası gole ihtiyacın varken, çift forvete dönmek yerine forvet çıkaran hocayı görmek istemiyor taraftar. umarım yanlışlarından döner, hala şansı var. yoksa camianın çocuğu falan dinlemez taraftar, onu da ıslıklar, protesto eder. kredisi tükenmek üzere.
hesabın var mı? giriş yap