şükela:  tümü | bugün soru sor
 • biri anadolu takımına karşı kendi evinde çift ön libero çıkar, diğeri de öyle çıkar.

  biri maçlara tek forvet çıkar diğeri de maçlara tek forvet çıkar.

  biri korner atmaya 2 kişi gönderir diğeri de 2 kişi gönderir.

  biri oyunu kenardan izler pek müdahele etmez, diğeri de pek müdahale etmeye meyilli değildir.

  biri evinde son dakikada gol yemeyeyim diye çizgide top çevirtir, diğeri de saniyeden çalmak için evinde çizgide top çevirtir.

  farklar bunlardır.
 • biri 4 senede 3 galatasaray şampiyonluğu görmüştür, diğerine zaman tanımak gerekir.
 • aykut hoca daha iyiydi ve daha iyi olacak.
 • yavşak fenerbahçe taraftarı birinin oynattığı takımın şampiyonluk maçında bile stadın yarısını doldurmazken, diğerini bokunda boncuk bulmuş gibi tepesinde taşır. kelle istediniz va yakışıklı başkanınız istediğinizi verdi. bakalım şimdi ne yapacaksınız?? utanmazlar sürüsü.
 • biri anca sonucu garanti maçta (2-0), ligde, iç sahada, küçük takıma karşı dakika 87'de barış'ı sokabilir, o da valbuş yoksa yedeklerde.

  biri dakika 63'de önlibero mehmet topal'ı çıkarır barış'sokar.
 • türk futbolu neden gelişemiyor sorusunun cevabı üstteki süzmedir. beynine boşa mesai yaptırmış, kalori yaktırmışsın kardeş. yapma lütfen...

  bu ülkede insanlar ne zaman iyiyi-kötüyü ayırt eder ve hakkını verirse o zaman iyi şeyler olur.

  sen malsın. medya mal. camialardaki ulemalar mal. ee sonra niye başarısızız ? sen komple real madrid kadrosunu getir koy bakalım üç büyüklere fayda ediyor mu ?
 • biri vardar'dan içli dışlı 2 tane gol yiyerek elenmiş diğeri bu zevatın çer çöpünden bir şeyler yapmaya çalışırken gayet normal bir şekilde benfica'ya elenmiştir. birinin futbol anlayışı yararsız paslar yapıp topun peşinde koşarak hasbelkader gol bulup sonra 1-0 a yatmakken diğeri sürekli hücumu düşünen ve rakibi koşturmaya yönelik bir futbol oynatacağının sinyallerini vermiştir. diğeri kaybedeceği bir şey yokken forvet çıkarıp forvet alırken diğeri elindeki tüm hücumcuları sahaya sürüp risk almaktan korkmaz. her puan kaybında suçu hakeme topçulara taraftara allaha atan adamı öven fenerbahçeli dönsün bir kendini sorgulasın, takımın peşinde mi kişilerin mi?
 • biri vardar'a elenmiştir. diğeri aynı kadronun en iyi ortasahası ve forveti olmayan haliyle benfica'ya elenmiştir.
 • aykut türkiyenin en iyi sol bekini sol açık oynatıyordu, türkiyenin en iyi sol beki sıradan bir sol açık olarak oynuyordu.

  aykut takımda bir sağ bek varken ve hiç sağ açık yokken bir sağbek almış yetmemiş bir sağbek daha almış sağbeklerden birini sağ açık oynatmıştır.

  aykut önliberolardan birinin yokluğunda elif elmas varken sol bek olan h.ali kaldırımı ön libero oynatmıştır.

  aykut bir maç sonu şöyle bir açıklama yapmıştır. "erken attığımız goller bizi kötü etkiliyor"

  dünyada erken gol attığı için üzülen bir hocanın teknik direktörlük belgelerini yakarlar hatta doktora falan götürürler ne diyor bu diye..

  aykutla hikmet karamanı falan kıyaslayın yılmaz vuralı kıyaslayın hasebel kader fenerin başına geçti diye cocu ile kıyaslanacak adam değil