şükela:  tümü | bugün
  • hiç sevmem kocaman'ı (özellikle fenerbahçe'deyken) ama bu soruyu soran adama karşı soğukkanlılığını koruması ve adamla muhatap olmaması takdir edilesi bir tutum. gerçekten de böyle bir durumla fatih terim, emre belözoğlu, volkan demirel, arda turan, pek sevilen felipe melo filan karşılaşsaydı reaksiyonları ne olurdu insan merak ediyor.
  • terbiyesizdir.
  • yavsaktır amk. böyle taraftarın anasını sikiyim ben...
    aykut gitsin aziz gitsin diye akhisar maçına bile sevindim lan ben... sevindim belki kupayı da alamadık belki vesile olur diye ama böyle malların yanında da aykut’u savunmak zorunda kalıyoruz işte...

nası koymuş akhisar... mal amk, utandı mı acaba aykut hiç siklemedi ya bu piçi?
  • aykut'un kendini yere atıp takımı çekerek 3-0 hükmen yenmeye çalışıp 7-0'dan kurtulabileceğine inanmış çakal taraftardır.

şaka lan şaka bunu diyenin zekası 3 ile 5'i çarpamaz.
  • aykut hocanın klasını konuşturduğu bir adet video. adam iyi adam. videoyu çeken adamın yanındaki de terbiyesizlik yapma diyor.
  • hiç boşuna duyar kasmanıza gerek yok. teknik direktörünüzün kafasına bozuk para, çakmak vs atsa daha mı iyiydi?

özgür düşüncesini belirtmiş, soru sormuştur. aykut denen herif de cevaplamamıştır. oyna devam.
  • "terbiyesizlik yapma lan" diyen arkadaşı takdir ve tebrik ettiğim video.
  • evet sinsidir, evet icten pazarliklidir, evet eziktir ama bu ona yapilan düpedüz terbiyesizliktir.

not: muslera candırspor.
  • savunulacak tarafı olmayan şerefsizliktir. sosyal medyada bu tür videoları çekip paylaşan kişileri döven bir ekip olmadığı için oluyor bunlar.
  • aykut kocaman'ı hiç sevmeyen şu galatasaraylı halimle beni bile sinirlendiren orospu evladıdır. illa fatih terim, şenol güneş gibi tribüne el hareketi çekip ananıza söverse saygı duyarsınız değil mi?