şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evet bir fenerbahçe'li olarak gözlemlediğim, ali koç'un açıklamalarından sonra hocamıza yapılan ,camia içi ve dışından gelen ,mesnetsiz,herhangi bir dayanağı olmayan alçakça ve kalleşçe gercekleşen saldırılardır. gerçek fenerbahçeliler bilir ki aykut hoca büyük bir fenerbahçelidir ve bizim kocaman gururumuzdur.
  • aykut kocaman sen misin?
  • anlaşılan o ki, lobi faaliyetlerine basından sonra sözlükte de hız vermiş kocaman sinsiliklerin sahibi. aktrollerden sonra birde ayktrollerle uğraşmak zorunda kalacağız demek.
  • çift ön libero ile savunarak atlatacağı saldırılardır. 30 senelik fenerbahçeliyim lan ben. ne kötü sezonlar gördüm ligi 5. falan bitirdiğimiz zamanlar oldu. hiçbirisinde kadıköyde kayserispora akhisarspora falan 2 ön libero toplamda kaleci dahil 7 savunmacı ile sahaya çıktığımızı hatırlamıyorum. aykut hoca gelene kadar tabi. futbolculuğunda efsanemiz idi hala da öyle ama teknik direktörlük farklıdır. şampiyon yaptığı sene içinde geçerli.
  • fenerbagcenin yıllarını yemiştir sinsi
  • 1. saldırı değil, eleştiri.

2. bir futbolsever, aykut kocaman'ın oynattığı antifutbolu eleştirmekten başka ne yapabilir ki?

durağan, geride bekleyen, kabız, tatsız tutsuz bir şey oynatıyor işte. eleştirilmez de ne yapılır?

savunmak için bu kadar ıkınmayın lan. sahadaki rezil oyunu görmek çok zor değil. valla bak.
  • aykut kocaman'ın yaptığı sistematik hareketlerin sonucudur.
  • canımız ciğerimiz olan bir teknik direktöre yapılan ayıplar silsilesidir. suratım kıpkırmızı, utanıyorum, burda kendisi ve kendisini koruyanlar hakkında söylenenlere. bu adamdır ki; leş gibi bir kadro ile 2. olmayı başarabilmiş, fazladan 1 galibiyet alsa belki de şampiyon olacaktı yeniden. kim bilir. vefasızsınız, kahpesiniz. size cocu gibi teknik direktörler yakışır, bokunuzda boğulun inşallah.
  • ısmail kartal - sürdünüz.
    aziz başkan - astınız.
    angut kocaman - yedirmeyiz.

vallahi seni savunacagiz son libero tutucu.
  • alex'e yaptiklari nedeniyle tiksiniyordum bu heriften. simdi ise sinsi biri oldugu ispatlandi. yardimcilari ile birlikte casusculuk oynadigi ortaya cikti. fenerbahce'ye zarar verdigi ortaya cikti. bu adami seven insan fenerbahceli falan degildir. ali koc umarim bu ve bunun gibi ahlaktan nasibini almamis kisilerin fenerbahce ile olan iliskisini kesecektir. kendisi efsane falan degildir. olsa olsa kestanedir. baskanin yerinde olsam alex'e lisans cikartir, 3-5 gol attirip oyle jubile yaparim. sirf kendi gol rekorunu gecmesin diye gercek efsaneyi kulupten gonderen aykut kocaman'i da turk yargisina birakir, sozlesmesini tek tarafli fesh ederim. zaten gercek fenerbahceli olsaydi gorevden ayrilirken istifa eder, uc bes euro'nun pesine dusmezdi bu adam.

ozetle sevgili fenerbahceli arkadaslarim, ali koc'un yaninda durun. inaniyorum ki bu adam sadece fenerbahce'nin degil turkiye'deki futbolun icindeki akan pis kanin degismesini saglayacaktir. bu surec sancili gececektir. goruyorsunuz iste iceride nelerle savasildigini... takimin kotu olmasini isteyen arsiz heriflerle de ayrica ugrasilip, oyuncularin antrenman saatleriyle oynama yaparak onlari sakatlama faaliyetlerine bile girismis bir gruhtan bahsediliyor. fenerbahce kisiler ustudur. guzel gunler icin birkac sene feda etmek gerekebilir. ama gunu kurtarmaktan bin kat iyidir bu.

not: tinerspor.