şükela:  tümü | bugün
  • o kadar da güçlü olmayan bir şahıs.
  • şimdi burada "sperm israfı" desem gg olur.. o yüzden "zaman kaybı" deyip geçiyorum.
  • saçlarını kızıla boyayınca evrim geçirdiğini zanneden üniversiteye yeni başlamış kızlardan birisi. turkcell müşteri hizmetlerinde çalışmış. fotoğrafı da zaten yukarıdaki entrylerde mevcut ama güzelliği hakkında yorum yapmak onun seviyesine inmek olur. peki bu küçük arkadaşımız böyle insan değerlendirecek cürreti nerden bulmuş, tabii ki facebook'taki 5 bin arkadaşı ve 1601 de takipçisi sayesinde.

edit: profile baktığımda 1560 takipçisi vardı. entry'i girdiğimde 1601, şu an tekrar baktığımda da 1652 olmuş. belli ki sözlük sayesinde. bu tip insanlara biz prim veriyoruz aslında. böyle utanç verici davranışta bulunduklarında da niyeyse ilk biz eleştiriyoruz. çok acayip.
  • arkadaş bu insanlar nasıl bu hale geliyor ya? görür görmez akran görünüyolar diye biradere tokat attım. bu ne rezil nesil amk.

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)

edit: meriç mesaj yazmış.

"lan oğlum yürü git şuradan ya. kızın tipine nasıl laf edebiliyorsun amk. gerçekten güzel bir kız tanıyorum kendisini. kötü de bir insan değil. sadece biraz çılgın. yanlış bir şey yapmış ifşa ederek ama sizin yaptığınız daha yanlış."

asdffafgfss seni çılgın.
  • döl israfı.
  • ekleyen kişi porsche ile falan poz vermiş olsaydı teşhir etmek yerine anında kabul edecek şahıs. sanki arkadaş listesindeki herkesi tanıyormuş gibi tribe girmiş bir de. önüne gelen herkesi kabul etmiş ama adamın tipini beğenmedi diye kendince prim kasıyor. yeni neslin ergenleri gerçekten çekilmiyor.
  • oldukça yakışıklı.
  • bir an annemi arayıp anne bizim böyle bir akrabamız var mı diye sordum. allahtan akraba değilmişim. şukurler olsun
  • türkiye' de bu kafa yapısındaki binlerce belki milyonlarca kızdan biri. o yüzden abartılıyor ve haksız tepkiye maruz kalıyor. keşke sadece o olsa. bu ne kibir kızlar, bu ne kendini haşa tanrı zannetmeler.