şükela:  tümü | bugün
 • arkadaş bu insanlar nasıl bu hale geliyor ya? görür görmez akran görünüyolar diye biradere tokat attım. bu ne rezil nesil amk.

  (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)

  edit: meriç mesaj yazmış.

  "lan oğlum yürü git şuradan ya. kızın tipine nasıl laf edebiliyorsun amk. gerçekten güzel bir kız tanıyorum kendisini. kötü de bir insan değil. sadece biraz çılgın. yanlış bir şey yapmış ifşa ederek ama sizin yaptığınız daha yanlış."

  asdffafgfss seni çılgın.
 • ekleyen kişi porsche ile falan poz vermiş olsaydı teşhir etmek yerine anında kabul edecek şahıs. sanki arkadaş listesindeki herkesi tanıyormuş gibi tribe girmiş bir de. önüne gelen herkesi kabul etmiş ama adamın tipini beğenmedi diye kendince prim kasıyor. yeni neslin ergenleri gerçekten çekilmiyor.
 • bu kız hem fakir, hem düşük zekalı, hem eğitimsiz, bunlar yetmiyor gibi hem içi hem dışı çirkin. bildiğin sınıf atlama çabasındaki varoş kezbanı.

  bunun bu hale gelmesinin tek nedeni büllüğünün olmaması ve yoğun ilgi gösteren türk sapları.

  sorsan küçük dağları bu kezo yaratmıştır ama.
 • oldukça yakışıklı.
 • ekşi'nin sosyal sorumluluk projelerinden biri.

  seviyorum sizi genşler.
 • kendisini facebook üzerinden arkadaş olarak ekleyen bir şahsın fotoğrafını profilinde paylaşarak onunla dalga geçmiş bir kız.

  bilmeyenler için olayın ekran görüntüsünü verelim.

  öncelikle yaptığı hareketin doğru olmadığını belirterek başlayalım. izni alınmadan birinin fotoğrafını yayınlamak, teşhir etmek doğru olmadığı gibi, suç dahi sayılmaktadır. bu bağlamda kendisinin yaptığı hareket doğru değildir. bunun yanında, bu şahısla ilgili yorumları da gerçekten hoş değil. bir insanın dış görünüşünden hoşlanmamak normaldir, buna kimsenin de laf etmeye hakkı yoktur. fakat eleştiri sınırlarının dışına çıkıp hakaret düzeyine ulaşan yorumlar yapılması maalesef işi daha da kötü bir duruma sokuyor.

  daha da kötüsü ise kızı haklı çıkarabilecek hiçbir şeyin olmaması. hepsinin üstüne, kendisinin yaptığının doğru olmadığını dile getiren bir kullanıcıya verdiği tepki ise her şeyi daha da batırıyor. kendisi, bu durumu bir eğlence kaynağı olarak görüyor fakat bu çeşit bir eğlence söz konusu olamaz. yapılan bu hareketler açık bir şekilde suç oluşturuyor.

  bu kız gibi bir düşünce yapısı olan insanların sayısının çokluğu da beni üzen bir başka durum. kızın paylaşımına yapılan yorumlar bunu açıkça gözler önüne seriyor. burada sözünü ettiklerimin henüz çok genç olduklarını görünce de gelecek adına üzülmemek elde değil.
 • bunun aynısını yapan erkek olsaydı şuan milyon tane entry girilip kadın haklarından bahsedilirdi.

  bırakın yaptığı ayıbı şu tiplerin götlerini kaldırmayın aq. yok tertemiz kalbi varmış. getirin resimlerinizi de daşşak geçelim bakalım nasıl tepki vereceksiniz. o adam psikolojik sorun yaşayıp kendine bir şey yapsa diye düşünen yok aq. am var deyince herkes humanist oluyor bir anda.

  o adamı bulup herkesin önünde özür dilerse belki samimiyeti hakkında şüphemiz kalmaz.

  not : özür dilemek ayıp değil.
 • döl israfı.
 • güzelliğinden gözlerim kanadı. pansumana geldim acile oradan yazıyorum. allah'ını seven açmasın resimleri.
 • 2 bin küsür takipçisinin bir kısmı da burada olan şahıs. savunmaya gelmişler hemen. sizin problem nedir arkadaşlar? kız güzel diyenler olmuş yanına yaklaşamayacağımızı söylemişsin. niye yaklaşamıyoruz? kızın ifşa ettiği tipe benziyoruz diye mi? işte bu ülkedeki kızları ulaşılmaz yapan bu meriç tipli hıyarlar. norveçli, isveçli kızları tanımasak, görmesek, vakit geçirmesek neyse.

  hayır yani anlamadığım olay kız ifşa ederken bir şey yok kızı ifşa ederken auvvv. hak edene hak ettiği şekilde davranmak gerekiyor ki bir daha böyle şeyler yapmasın.