• ak parti kadar serefsiz haysiyetsiz ve yavsak bir olusum yok lan.

ak parti ejder meyveli smoothi icsin halk sogan ekmek yesin allah belanizi versin sizi basimiza getirenlerle beraber colugunuzdan cocugunuzdan ciksin.
  • milleti soğan ekmeğe muhtaç edeceksiniz de, siz öyle doymazsınız. hepimiz biliyoruz!

ayrıca "güvenlik" ne alaka???
  • herife bak.

kendisi lüks restoranlarda istakoz, havyar falan yiyecek, altinda -edit: birkac *- milyonluk mercedesle partilere gidecek, ama millet sogan yiyecek. tabi canim

edit: "kendisi et yiyecek" yazmistim. bunlar etle doymaz diye mesaj atti bi suser. hakli.
  • ben yemek istemiyorum. sizin yanlış tercihlerinizi biz neden çekiyoruz. yapamıyorsanız bırakın gidin.
  • akp manisa milletvekili uğur aydemir açıklaması.

“belki soğan ekmek yiyeceğiz aylarca ama güvenliğimizden kimseye taviz vermeyeceğiz” ifadesini kullandı.

https://t24.com.tr/…mseye-taviz-vermeyecegiz,995466

milleti keriz yerine koymanın açıklamasıdır bu ne eksik ne fazla.
  • ekmeğin fiyatından soğanın kilosundan bihaber kişi açıklaması. olmayan tarım politikanız yüzünden satılmayan soğan tarlada kalıyor ya da depoda çürüyor. sonrada gereksiz pahalıya satılıyor. hayatları palavra. gerçekten halkla alakaları yok bunların.
  • git ne yiyorsan ye, aç geber istersen ama bizi karıştırma.
    çekin artık şu ellerinizi üzerimizden. yeter, allah aşıkına yeter.
  • hahaha, höst. ne soğan ekmeği lan? hayatımda yemedim, yemem. belli bir yaşam standardım var, korumak için eşşoğlueşekler gibi çalışıyorum. muhteviyatında soğan - ekmek edebiyatı, azot döngüsünün ötesinde bir ölüm sonrası hayali, ensar - muhacir gibi simbiyotik ilişkiler, kuruluş osman dizisi, ay ezan susar mı kaygısı yok. hiçbiri skimde değil. tek kaygım ülkeye doldurduğunuz, evrimde kategorisi belirsiz bir yarı sapiens tarafından başımın taşla ezilmemesi ve yaşam standardımı korumak. başka kaygısı olan net salaktır, kendisiyle birlikte senin soğan - ekmek yiyeceğine de inanır. bu söylemlerle anca soğan ekmek ve tezek ekseninde yaşayıp osman sınav'ın yeni sikko dizilerinden birine ağız ayıracak salağı gazlarsın. hep birlikte soğan yiyip tezek yakabilirsiniz. hatta bence tezeği de yemeye gider bu iş, diline kuvvet.
  • alternatif başlığa yazmıştım buraya da yazayım. hepiniz birbirinizden orospu çocuğusunuz.
  • hepiniz birbirinizden orospu çocuğusunuz.
hesabın var mı? giriş yap