şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vizitesi yüksek fahişe.sigortası maaş üzerinden yatıyorsa "mis gibi" deyimi kullanılabilir.
 • sponsor ilişki hizmeti veren kızdır. bir çok ülkede gizli veya açıktan yapılır. ruslarda açıktandır. bazı web siteleri bu işler için özel bir filtre uygularlar. bizdeki tanış-kaynaş siteleri ecnebilerde tanış-oynaş formatında olduğundan gözümüze garip gelebilir.

  örneğin mail.ru böyle bir filtre uygulamaktadır. http://love.mail.ru/ adresinde var. arama kısmında aradığınız kişinin özelliklerini seçiyorsunuz. cinsiyet, yaş aralığı, lokasyon vb. derken en son kısımda aradığınız ilişki kısmı bulunur. aradığınız ilişki arkadaşlık, gönül ilişkisi veya sex gibi kategorilere bölünüyor. sex olan seçenekle ararsanız hem sponsor arayan hemde saatlik/günlük cinsel hizmet sunan hayat kadınlarını bulabilirsiniz. kayıt olurken statüsünü sponsor ilişki olarak kayıt edenler eskiden direkt sponsor olarak beliriyordu daha sonra değiştirmişler sanırım. sponsor ilişki dediği, bir kadının kendi belirlediği aylık/yıllık masraflarını karşılamak suretiyle sizin stabil sevgiliniz olması durumudur. yani aylık bana 5000 usd ödersen istediğin her şeyi yaparım demek istiyorlar. bi nevi modern kölelik.

  misal şu ahu da aynı hizmeti sunuyor.

  köle dediğimizde kulağa itici gelebilir fakat başka bir tanımlaması yok. ayrıca alan-veren razı iken haliyle bize bok yemek düşer. hele ki ülkemizde şu abla için birbirini öldüren açlar varken yukarıdakinin üstüne ev araba yapan adamı en fazla kıskanırım. http://imgur.com/iux0sg5
 • türk kızları diye yaftalanmış hemen. dünyanın her yerinde bu tarz insanlar vardır bir ırka hatta bir cinsiyete mâl etmek doğru değildir. bir de madolyonun öteki yüzüne bakmak lazım aylık 10 bin tl vererek bir kızı altına yatıran erkeğe hangi etiketi vuruyorduk ?
 • bunun türk kızı olup olmamakla alakası yoktur; ruhunu satmış olan, her ırktan ve milliyetten orospunun rahatlıkla yapabileceği iştir.
 • her yerde gördügümüz kızlardır.
 • ''aylık'' subliminalinden, evlilik kurumunun kasdedildiğini düşündüğüm önerme...