şükela:  tümü | bugün
  • hele ki bir de arabası ve evi de varsa tadından yenmeyecek erkek olacaktır kendisi. akranı ekşiciler gibi üniversiteyi 7 yılda bitirmemiştir. kendisini çekemeyenlere de anten gönderecektir. :)
  • ekşi sözluk bir siki beğenmeme timinin birazdan bol bol çamur atacağı erkek. çamurların bazıları;

- sevmediği işi yapıyordur.
    - tatilleri azdır.
    - kapitalizmin kölesi olmuştur.
  • evi ve arabası olan aylık geliri 6 bin 258 lira olan 28 yaşındaki erkek kadar çekici değildir zira aylık geliri 6 bin 258 lira olan 28 yaşındaki erkek de çekici değildir. en azından benim için değil..erkekleri çekici bulmuyorum ben. ha homofobik değilim kişisel tercihim bu yönde. kendisine ömür boyu başarılarının devamını diliyorum. allah gönlüne göre versin. istanbul da falan yaşıyorsa yetmez yine o para..kira, yol vs.. derken duman olur uçar gider. evlenecekse yakında kredi çekip beyaz eşyayı peşin ödeyip ucuza alsın sonra da kredinin ödemesini planlasın geliri, gideri net belli olsun. 1,2 sene de maçları kahvede izlesin öyle rakılı, mezeli maç izlemeler, evde lig tv falan yapmasın 4,5 seneye düzene girer. çok para değil 4 bin lira abartmayın sakın. çalışan biriyle evlenin. çocuk gelince zor oluyor ama masrafın altından anca kalkarsınız. umarım öğrenciyken bir erasmus veya interrail falan yapmışsındır. balayını bari aileye yıkmaya çalış da avrupaya falan git biraz gez yoksa çocuk olunca hiç gezemezsiniz. hadi kendine iyi bak öyle sıkışırsan falan da haber et çekinme...

edit: ha unutmadan bir de sözlüğe çok bakma sen bir sürü fakir piç dolu buralar..4 bin liraya 40 bin liralık yorum yapar bunlar aldırma...
  • amerikada bulaşıkçıdır.
  • akranı ekşiciler üniversiteyi 7 yılda bitireceklerse zaten henüz bitirmemişlerdir
  • parasından başka kendini pazarlayacak özelliği olmayan erkektir efenim.
    zöge: sikko kafaların hepsi sanırsin ki 23 yasında ve 4bin lira maaşı var. ilk adam olun lan bokkafalar
  • hala üniversiteyi bitirememiş akranlarının en büyük düşmanıdır bu erkek. olm siz aptalsanız bu adam n'apsın amk! kazandığımız para da dert oldu ekşicilere.
  • bir yıl önce mezun olmuş ve 2 yıllık tecrübesi olan bilgisayar mühendisi olabilecek erkektir.