• ekşi sözluk bir siki beğenmeme timinin birazdan bol bol çamur atacağı erkek. çamurların bazıları;

- sevmediği işi yapıyordur.
    - tatilleri azdır.
    - kapitalizmin kölesi olmuştur.
  • askere gittiğinde ayda 29 lira alacaktır, uyandırayım.
  • evi ve arabası olan aylık geliri 6 bin 258 lira olan 28 yaşındaki erkek kadar çekici değildir zira aylık geliri 6 bin 258 lira olan 28 yaşındaki erkek de çekici değildir. en azından benim için değil..erkekleri çekici bulmuyorum ben. ha homofobik değilim kişisel tercihim bu yönde. kendisine ömür boyu başarılarının devamını diliyorum. allah gönlüne göre versin. istanbul da falan yaşıyorsa yetmez yine o para..kira, yol vs.. derken duman olur uçar gider. evlenecekse yakında kredi çekip beyaz eşyayı peşin ödeyip ucuza alsın sonra da kredinin ödemesini planlasın geliri, gideri net belli olsun. 1,2 sene de maçları kahvede izlesin öyle rakılı, mezeli maç izlemeler, evde lig tv falan yapmasın 4,5 seneye düzene girer. çok para değil 4 bin lira abartmayın sakın. çalışan biriyle evlenin. çocuk gelince zor oluyor ama masrafın altından anca kalkarsınız. umarım öğrenciyken bir erasmus veya interrail falan yapmışsındır. balayını bari aileye yıkmaya çalış da avrupaya falan git biraz gez yoksa çocuk olunca hiç gezemezsiniz. hadi kendine iyi bak öyle sıkışırsan falan da haber et çekinme...

edit: ha unutmadan bir de sözlüğe çok bakma sen bir sürü fakir piç dolu buralar..4 bin liraya 40 bin liralık yorum yapar bunlar aldırma...
  • muhtemelen kredi kartı ekstresi 4500 tl olan erkektir.
  • gecesi 100-150 liradan çıkan erkektir. az daha deneyim kazanır ve kendini ağırdan satmaya başlarsa, fantazilerle sunduğu hizmeti çeşitlendirirse ayda 10.000 dolardan aşağı kazanmaz.
  • bir ortadoğu ya da afrika bir ülkesinde, allah'ın dahi unuttuğu bir yerde çalışan inşaat mühendisi olabilir ki 4bin lira ile az kazanıyor diyebiliriz.

(bkz: inşaatçının parası pul karısı dul olur)
  • thy'de kabin memurudur.
  • güzel para, gerçekten o yaşta o parayı kazanmak da güzel lakin sikimde olmayan paradır.
    anladın sen.
hesabın var mı? giriş yap