şükela:  tümü | bugün
  • yalçın küçük'e geçmiş olsun faksı yollayan ve süleyman demirel'le telefonda görüştürmek istediğini ileten danışman. haber
  • uzun yıllardır demirel'in yanında bulunan özel doktor/danışman. öyle ki bir ara metresi diye bir dedikodu bile yayılmıştı. vefat ettiği şu saatlerde demirel'in arkasından iç çekerek ağlayan yegane insan. gerçekten sevmiş belli ki.
  • (bkz: #52429092)
  • süleyman demirel'in vefatı ile ön plana çıkmaya çalıştığını düşündüğüm kişi. öncelikle abartılı bir vefat duyurusu, sonrasında tabutun üzerine fötr şapka bırakma, göz yaşlarının sel olması. şimdi de cenaze kortejinin hemen arkasında demirel ailesi ile birlikte yürüyor, kocasını da o gruba dahil etmiş. gerçekten sevmiş olabilir ama her fırsatta demirel ailesinden bir adım önde olmaya çalışması benim hoşuma gitmedi.
  • ısparta'da iyi parti'ye oy geçişini arttıracak isim. süleyman demirel'in doktoru, ısparta'dan 1. aday.
  • iyi parti ısparta milletvekili adayı...

ısparta halkı tarafından çok sevilen doktor hanımın seçilme ihtimali oldukça yüksek...

yolu açık olsun.
  • bizim bir hoca vardı adı gibi cesurdu valla
  • milletvekili seçilmiştir, yolu açık olsun. tebrik ederim.
  • (bkz: #86369655)
  • iyi parti ısparta milletvekiliymiş. görüntüler ise idlib’de şehit düşen yüzbaşı süleyman şahin’in memleketi afyondaki cenaze teröründen.

neyin derdindesin ablam bilemedim ki !

görüntü