şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ufak tefek cinayetler’de raşel’i canlandıran ve instagram hesabını ziyaret edince bu rolde harcandığını düşündüğüm hanımefendi.

instagram hesabı budur: https://www.instagram.com/aylinengr
  • oyuncu olduğunu bugün öğrendiğim, çok eskilerden tanıdığım kişi.

marmaris’te aynı okuldan mezunduk. ortak birkaç arkadaşımızdan tanıyordum. onun dışında hep okulda gördüğüm kadar. liseden bir alt dönemimdi. ama o zamanlar da böyle güzel bir kızdı. hatta bir ara saçlarını lila yapmıştı, çok yakışmıştı kendisine. onu da belirtmeden geçmeyeyim. :)

diziyi izlemediğim için bugün kuzenim aracılığıyla haberim oldu. mezun olduğu liseyi görünce kuzenim tanıyıp tanımadığımı sordu. çok şaşırdım daha önce duymamışım diye. bir iki izledim şimdi, gerçekten çok başarılı bir oyuncu olmuş. bir de hatırladığım, taylandlı olan çok tatlı bir annesi vardı arada görürdük kendisiyle.

takdir ettim gerçekten. onun dönemini az çok bildiğim için, doğru düzgün kariyer sahibi olabilen nadir kişilerden olmuş. tebrik ediyorum ve ekranda çok daha büyük projelerde göreceğimizi düşünüyorum. ekrana kesinlikle çok yakışmış, zaten o zamanlardan belliydi; her zaman çok zarif bulurdum. nice kadınların böyle güzel yerlere kendi emekleri ve başarılarıyla gelmesi dileğiyle.