şükela:  tümü | bugün
  • sesini çocuk gibi yapınca sempatik olduğunu söyleyip onun böyle konuşmasına sebep olan kim varsa tokatlamak lazım. tüylerimi diken diken ediyor.
  • bir yanı ile sevimli diğer yanı ile itici oyuncu. bazı tiplerinde çok sevimli iken, elinde makineli tüfekle "ahay ahay" deyip dans eden "burcu ağa" tiplemesi, yasemin yalçın veya oya başar'ın abartı tiplemeleri ile aynı hissi yaratıyor. kanal değiştirtiyor. hayatta bunu yüzüne söyleyecek bir tane mi dostun yok be ablacım.
  • bana mı bu kadar itici geliyor bu kadın anlamıyorum. hele güldür güldür de sevimli küçük kız olmaya çalışmıyor mu evlat olsa sevilmez oluyor. ne derler abartılı.
  • öyle muhteşem bir bebek taklidi yapan kız taklidi yapıyor* ki, tüylerim diken diken oluyor ekran karşısında. şakası bile kötüymüş arkadaş.
  • sefaradmış kendisi efenim. bir de alper kul'la birlikteymiş.
  • insanlar alemi'nin 4. bölümünün yer aldığı aşağıdaki videonun 1:15:44 - 1:21:00 dakikaları arasında yardıran oyuncu.
    bi bakmanızı tavsiye ederim kahvaltıda zeytin yiyemeyen kızcağızın dramına.

http://www.youtube.com/watch?v=saxa0qorvhu
  • skeç aralarında ali sunal ile yaptığı doğaçlama diyaloglarda yardıran hatun kişisi. ekran başındaki bizleri geçtim, sahnede bulunan oyuncuları bile yarıp geçiren tarzda cevaplar veren tatlı şey.
  • güldür güldür'ün üçüncü bölümünde alper kul'un "ben çok iyi at oynarım" cümlesinden sonra "ben de çok iyi kelebek oynarım" esprisini çakarak insanları hasta edecek kadar güldürmüş oyuncudur.
  • kampüsistan isimli dizide mine karakterini canlandıran hanım kızımız..
    nam-ı diğer levrek
  • kampüsistan dizisinde gay ve dansçı çocukla evlenen, yıllar önce aklıma bornozu attığı sahneyle kazınmış, şuanda babam sağolsun dizisinde oynamakta olan sevimli oyuncu. gözlemlediğim kadarıyla kilo da vermiş kendisi. ne güzel.