• bbc türkçe servisinde çalışan bir türk gazeteci. 1983'lü imiş. (kendi sözü)
  • 83-84ü bağlayan yılbaşı gecesini anlatmıştır.. bbc servis programında..
  • uğur mumcu konulu günün arşiv odası programı.
    https://www.youtube.com/watch?v=macqkc0tlhg
  • cnn türk ve el-cezire'den sonra bbc türkçe'deki arşiv odası programı sayesinde kaliteli bir yapımda izleyebildiğimiz gazeteci. zeki müren, barış manço, ibrahim tatlıses, uğur mumcu ve cem karaca programları harikaydı. sıcak ve samimi tavrını programa çok güzel yansıtıyor. keşke mainstream bir kanalda da programı olsa daha sık görsek yüzünü.
  • tam olarak "keşfedilmemiş", duyarlı ve aklı başında insan. belki de bu haliyle kalması, ana akım medyaya yanaşmaması şimdilik daha iyidir.
  • arşiv odasını ben yeni keşfettim kısacık olmasının etkisiyle mi bilmiyorum her bölümde hoş bir tat aldım değerli bir şeylerle muhattap oluyorum hissi uyandı bende. aylin yazanı da bu programla tanıdım ve başarılı buldum. umarım yeniden benzer bir programı sunarken görürüz kendisini.
  • izlendikçe insanın ömrünü uzatacak kadar güzel bir insan bu.

tesadüfen keşfedip hayran kaldığım "arşiv odası" gibi ciddi emek isteyen işi güzel, gözleri güzel, konuşması güzel, dişleri güzel, kişiliği güzel. ha bunu nasıl biliyorum, bir kaynaktan kendisine ulaşıp mesaj attım ve tam tahmin ettiğim gibi samimi bir yanıt geldi. ülkenin deli gibi ihtiyacı olan bir kaliteye sahip, bahtı açık olsun.
  • türkiye'den takip edilebilecek sayılı türkçe haber kaynağından biri olan "bbc türkçe servisi" nin londra merkezinde çalışan çok değerli bir gazeteci. hem gazeteci olarak hem insani açıdan çok değerli ve özel bir insandır. kendisini çok severiz.
  • kendisi beybidir ilk onden pesin pesin soylemek lazim.
    hayatinda tanidigin en can ve icten, samimi ve art niyetsiz insan kim diye sorsalar da dusunmeden cevap verecegim kisidir ayrica.
    ingilterelerde bizden uzaklarda gogsumuzu kabartandir.

aramizda kalsin ama zaten ilk tanidigim zamanlardan beridir de buyuk islere imza atacagini biliyordum. devaminin da gelecegine cok eminim.
hesabın var mı? giriş yap