şükela:  tümü | bugün soru sor
  • - haha olm gene allah gibisin be heyt anam saçlara bak.olm var ya piyasanın mına koruz bu modelle nihihha.
    - efendi dursan iki dakika,sürekli kıpırdıyorsun görüntü veremiyorum.
    - hasktir o ne ?
    - nesi var mı ayna i$te. narsizminin dile getirdiği ve az sonra ebeni zitecek olan ayna.
  • -ayna ayna sole bana bu dunyada en guzel olan kim?
    ayna: -sensin kralicem
  • aylar boyu gecirilen yalniz zamanlarin etkisiyle ortaya cikan bir sendroma sahiptir bu insanlar. ilerki asamasi yolda, otobus duraginda felam yuksek sesle kendi sorup kendi cevaplama durumudur.
  • ben çok yaparım valla..banyoya girdiğim anda kontrol dışı başlar..anlatırım böle aynaya abuk subuk elleri felan yıkarken...
    bi de banyonun önünden geçen biri duymasın diye kısık sesle felan konuşurum hatta.ama ne konuşurum ben de bilmiyom
  • özellikle biriyle tarti$maya hazirlanirken ne söyleyecegimi ve nasil bi ifade takinacagimi belirlemek için, ya da birine çok kizdiysam ama onunla görü$üp bunu ona söyleme olanagim bi $ekilde yoksa, yaparim bunu.
  • bizim banyonun klozetiyle aynasi ayni hizada oldugundan ve de ben i$ ustundeyken etrafa bakinmak hosuma gittiginden aynada karsilasiyorum kendimle genellikle..soona sacima basima
    bakiniyim azcik derken basliyom muhabbete...zicarken sessizligi tercih ederim (konsantrasyon bakimindan iyi oluyo) ama ondan sonra ellerimi yikarken felan yine konustugumuz konuya donebiliriz...
  • - naber lan it ?
    - sus lan ilüzyon musun nesin ?!?
  • kamera karsisinda konusan insana oranla daha fani bi is yaptigi kesin.
  • özellikle sinirliyken veya ağlarken ayna karşısında konuşmak her zaman iyi gelmiştir bana.genelde aynadaki halime dayanamayıp ağlamayı kesmeme rağmen kendime acıyıp ya da küfretmeye kaptırıp daha beter hale geldiğim de olmuştur.
  • the sims'de de,charisma skill'ini arttirmak icin aynanin karsisinda o super sims diliyle konusur karakterler,sirf zevkine konusturursun onlari,harikadir kendilerini dinlemek.