• bu 6 ifade biçimi khk ile yasaklansa memleketi derin bir sessizlik kaplar. kimse kimseye derdini anlatamaz, kimse bir konu hakkında yorum yapamaz, kimse kimseyle tartışamaz, cevap veremez, muhabbet edemez, hayat resmen durur.

düşünüyorum hangisi şampiyon itici tabir diye. galiba yükselmek. evet. diğerleri de birbirinden iğrenç ama sanırım yükselmek en iticisi. ne ara bu kadar kullanılır oldu ben kaçırdım. sanki bir sabah uyandım ve herkes birbirine "niye bu kadar yükseldin ki?" demeye başladı. ilk kim söyledi. bir programda mı meşhur oldu, salak bir internet zırtosu mu meşhur etti ben orayı kaçırdım. ayrıca, tüm bunların dışında, yükselmek tabirini kullanan kişi karşısındakini aşağılar pozisyonda kullanmıyor mu bu ifadeyi. neye kızdın? ile neden yükseldin? arasında dağlar var.

peki gıybete ne demeli. bu lafın söylenişi mi zevkli geliyor insanlara. dedikoduydu bu laf. ve dedikodu kötü bir şeydi. şimdi adına gıybet deyince daha mı samimi oldu, daha mı kabul edilir oldu? içinde gıybet sözcüğünün geçmediği whatsap grubuna üye olmamış kadın da, bu topraklarda 4 kişidir. bilemedin 9.

candır ve yav he he etkisini biraz yitirdi sanki. candır yerine adam, yav he he yerine ne geçti bilmiyorum. fekat boş yapma lafını duyunca şahin ile drift yapan, efes tombul şişe bira içip saçını oksijen ile açan kız geliyor gözümün önüne. biraz ürktüğümden çok fazla yorum yapmak istemiyorum. hayırlı geceler.
  • nasıl çomar oldum
hesabın var mı? giriş yap