şükela:  tümü | bugün
9 entry daha
  • kabir azabı gibi bir şey. paradontaxlara, sensodynelere yatırılan servetlerin zekatı gibi adeta. rantodilin, majezikin ve arvelesin mucitlerine birer fatiha yollamak farz olsundu.

normalde internetten derdine deva arayanlara hoş gözle bakmam lakin çok canım acıyor be sözlük. en son uğruna her şeyden vazgeçtiğim kadınım ellerimden kayıp giderken bu kadar canım yanmıştı.

hadi tamam 30 numaralı arkadaş. sana kanal tedavisi yaptılar. 3 ay iyileşmedi. olmamış bu içinde biraz sinir kalmış galiba dediğimde inanmadı doktor bana, iyileşir diye umutla bekledim 2 yıl iyileşmedin. anlıyorum derdin var. fakat sevgili doktorumuz yıllık izine çıkmış. diğer doktor başkasının doldurduğu şeyi ben boşaltamam etik olmaz demiş. dayamış fucidini falan geçmiş. seni anlıyorum. kızmıyorum da.. ama sevgili 18 numaralı pezevenk. sana ne oluyo? zaten 19’u diş perisine verdik. 20’yi ameliyat masasında bıraktık. etrafın dutluk. derdin ne? 3 numara sana hiç bişey demiyorum zaten. süt gibisiniz, toz kondurmadım üstünüze. bana inanmıyorsan listerine’in tadına inan oç.

lanet gelsin sizin gibi dişe de ya. oynamıyorum ben amk.
  • kimin başına geldiyse sabır diliyorum.

ben zamanında bir diş ağrısına tahammül edemeyip cebimde apranax fort ile gezdim iki gün. saatte bir atıyordum. şimdi düşündüm de iki dişim birden o şekilde ağrısaydı ötenazi talep ederdim herhalde.
  • aynı anda bu kadar diş ağrısı genellikle yansıma ağrı oluyor bilginize. yanı aslında bir dış çok şiddetli ağrıyor ancak sınır ıletim problemleri sebebiyle ağrı farklı yerlere de yansıyor. tespiti ise basit; ağrıyan dişlere metal ile tek tek tıkır tıkır vurmak. gerçekten ağrıyan dişe vurdugunuzda tüm dişlerde agri miktarı artar.
  • dişçilerin duasına 32 diş birden eşlik ederler.
    maksat puştluk herhalde.
    benim bi tane var ağrısı yok henüz ama yokluyor arada. gelmedim tongaya gitmedim dişçiye de hadi o ağrı yapsa tamam yakışır babalar gibi çürük hakkıdır da abi sağ alt çene dişi sana ne oluyor ??
    benle ilgilen tribini hiç sevmem.

sonuç olarak yokluyor maamussizlar.
  • dıs etı ıltıhabina mesaj olabilir dikkat etmek lazim.
  • tek bir dişin ağrıdığını hiç görmedim ki dedirtendir. biri başlıyor tüm çene ağrıyor, benim de anam ağlıyor.
  • nevralji belirtisi olabilir. yanaklarınızda karıncalanma ve yanma hissediyorsanız bir hekime görünmelisiniz.
  • dişte neden sinir var ki zaten. çok anlamsız.