şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: grup)
  • özveriden önce güç, özveriden sonra da tecrübe ister
  • kolay yada zor. kadin erkek fark etmez, bu hicbir zaman marifet ve ovunc kaynagi olmamali.
  • ağır vasıta ehliyeti gerektirir.
  • 3 erkek çocuk, bir koca ile çoğu annenin yaptığıdır. biraz yardım edin lan kadına öküzler.
  • kafa isteyen olaydır . (bkz: yetenek)
    benim çok yakın bir arkadaşımın kafası şimdi ilk önce bir malı örümcek gibi ağına düşürüyorsun , o mal sen ne yaparsan yap bil ki gitmiyor en son seni alacak . sonra baslıyorsun facebookta bulmaya . (allahtan sözlükte takılmıyor. düşünemedim 10 tane bulur . ) whatsapp ta yazışmalar aramalar böyle devamlı . kim diye soran olursa asla söyleme . sabit olanı soruncada onunla bitti yeaaaaa de sonra devam aslında olan . işin kuralı da su mesajları asla birbirine karıştırma . (benim gibi saf olanlar biliyorum karıştırıyorsun ; sevgiline atcağın mesajı yengene atıyorsun ) en önemlisi ve asla çözemediğim şudur ki ; bunlarla buluşunca hiç biri aramıyor mu ya . benim nefes alamam atmadan mesaj .
    not : bu arkadaşın bir sevgilisi anlayıp evinin önünde dövdü kızı , sabit olan sen ona nasıl el kaldırırsın diyip çocuğu dövdü . annesi iki oğlanıda kovup kızını haklı buldu . * artık yorum sizin ..
  • halı saha maçında son derece mümkündür, göbekli ve asabi bir mahalle abisi için falan, işten bile değil..
  • sevgiliyle bulusmaya giderken, abiden para isteyip, babama sakin soyleme diyip, kankani ekiyor isen basarmis oldugun aktivitedir.