• (bkz: helal olsun)
  • en az derken nasıl bir orospu olduğuna dair subliminal vurgu yapılmak istenen kızdır.
  • orçun niye piç oluyor panpalar?
    sanki orçun ahmet ve mehmet'ten haberdarmış da, "lan nasıl da ahmet-mehmet ikilisine kazık çakıyorum gıyablarında manitaları üzerinden" diyerek şenlik ateşi yakıyor.
    orçun da ilk olduğunu sanan ayrı bir mağdurdur.

ayrıca, orçun ismiyle antipatinin kralını zaten toplamaktadır. bir de siz vurmayın...
  • (bkz: poliamori)
  • hepsinin farklı bir yönünü seviyordur. evdeki karım, dışarıdaki kârım diyen erkekler gibi.
  • böyle bir kadın tipi var doğru. üç erkekten birine de "yaşadığımız açık ilişki" demişlerdi de buna rağmen mi kınadık. herkese ayrı masumiyet satıp, yalan üstüne yalanla tarumar ettiler adamları. (pek acımadım) başlık yerinde o yüzden.

tabii konunun bir de ahmetiyle, mehmetiyle orçunuyla sabit kerizlik boyutu var ki, oraya da yer yer değinmek gerekiyor. bir uzun kirpiğe, iki dandik işveye parmaklarda oynatılıyor bu beyler. mıymıymıy konuşan, kocaman gözleriyle gözünüzün içine içine bakan, daima etrafındakilerin ne kadar kötü niyetli ve kendinin ne kadar saf olduğunu anlatan, gerzeklik sınırında çekilmez bir muhabbeti olan bu kadınların etrafında en uyanık geçinenin dahi pervane olduğunu gördü bu gözler. suya götürülür susuz getirilirsiniz biraz dikkat.
  • erkek seni seviyorum der
    kızın ellerini avucuna alır
    öper koklar
    içine çeker
    huzur bulur
    kızın gözlerinin derinliğinde kaybolur
    güzel duygularını anlatır
    kız ise "anlat anlat heyecanlı oluyor" diye düşünüyordur
  • sözlükteki kadın yazarların affına sığınarak, yaratılan algıya ironi babında tanım girmek zorunda olduğumdan diyorum ki: kız olduğu oldukça şüpheli dişidir zaten, takılma bebeğim.
hesabın var mı? giriş yap