• beni gülümseten çifttir. biz evlendik ama evlenmeseydik kendilerine katılırdık hapishanede.
  • çok büyük bir iş başarmış çift. işte bunlar hep türk aile yapısı. kızı büyütürsün üniversiteye gider orda erkek arkadaşıyla kalır falan. ailesi zaten hep bilir ve onaylar bu durumu. türk kültürü böyle yha rahat bir kültür işte napacaksın.
  • bu ulkede yasayan onlarca alingan, haris, ota boka atarli insan ile beraber yasayan nadir guzel insanlardandir. yaptiklari hareket ise resmen gunisigi gibi aydinlatir.
  • önce tanım : kaldığı mübarek yurtta hemcinsini sikmeye meyilli insan tipinin beğenmediği çifttir.

hamiş : homofobik değilim.
  • harika bir duruştur.

resmi olarak evli olmasak
    sevgilim ile beni de ben ihbar ederdim.
    evde ayrıca
    4 erkek 1 kadın kedi de var.
    bizim evde durumlar çok fena.
    ayrıca eve durmadan giren çıkan, yatıya kalan genç insanlarım da var,
    çocuklarımın - ki artık resim olarak yetişkinler - arkadaşları oluyorlar.
    ara ara kızlı erkekli yurtdışından gençler de geliyor.
    aklıma geldi;
    isveçli insanlar eve ayakkabısız giriyor.
    geçen yıl çocuklarım isveçli arkadaşlarına bir parti verdi.
    eve onların dediği saatte bir geldik - evet biz evde geçnler parti yapınca onları rahat bırakıyoruz evden gidiyoruz böyle acaip ebeveynleriz biz işte -
    antre olmuş ayakkabı yığını.
    ne alaka di mi ?

ya herşey öyle saçma sapan ki
    bu çok alakalı oldu.

bir de yurtdışında okuyan gençler var tanıdığım;
    hiç birinin kızlı erkekli durumlar ile alakası bile yok;
    o kadar çok çalışıyorlar ve günü, parayı, yaşamı düşünüyorlar ki
    tüm bunlar çok saçma geliyor onlara
    ve her gence
    şimdi ve bu ülkede ve dünyada ....
    çok çok saçma.
  • güzel bir baş kaldırış. belki desteğe ihtiyaçları vardır ;
    twitter adresleri ; ali haydar temel gamze selçuk
  • bir dişi yaratıkla aynı çatı altına girince aklı hemen zinaya kaçan abaza şakirtleri de gözler önüne sermiştir.
  • pek güzel çift.
    o, kız, anne, baba kelimelerini aynı entryde kullananlara özel ödülleri tarafımdan verilecek.
  • ihbarlarının hukuki sonuçları dilerim ki bu işi başlatanlara cevap olur. yaptıkları çok cesurca bir davranış ve hukuka güvendiklerini gösteriyor. kendilerini aydın diye nitelendirmeleri de cuk oturmuş. okuyup araştıran, ki kendileri felsefe ve tıp öğrencileri, devletin insan hayatına müdahalesini sorgulayabilen ve çıkıp böyle bir haberin baş kahramanı olabilen insanlarsa, aydındırlar da.
    helal olsun.
  • böyle bir kaç cesur insan çıksa "bağzı" sorunlar açılmadan çözülecek.
    helal be denilecek çift.

ne yazık ki annemlerle yaşıyorum...
hesabın var mı? giriş yap