• istanbul'da doğmuşum, new york, londra gibi imkanlar çıkmadıktan sonra taşınanı siksinler.
  • herkesin kendi tercihi yargılamak yanlış olur ama dünya büyük ve imkan olursa konfor alanından çıkıp keşfetmek gerekir
  • çevresi geniştir, dostlukları sağlamdır

çocukluk anılarına özlem duysa da artık o anılardan sağlıklı biçimde ayrışabilmiştir, uzakta yaşayanların yaptığı gibi travmalarını düşünmeyip bastırmasına gerek kalmaz. aynı yerden binlerce kez geçip mutsuz eden anılarına karşı duyarsızlaşabilme imkanı vardır. büyük ihtimalle geçmişiyle yaşayıp durmaz, hayatı mutlu anılarına özlem duyarak geçmez.

şanslıdır, çok şanslıdır.
  • ufku diğer kişilere göre daha dar olan insandır kanımca.

ama mutluysa sorun yok.
  • nasıl oldu bilmiyorum...(birkac farkli sehirde yasadim)
    2016 dan itibaren, dogdugumdan beri sehir dısından her tatilde ailecek geldigimiz, bisiklete binmeyi ögrendigim sokakta oturmaya başladim...ve hala ayni bakkaldan alisveris yapiyrm (cocuklari isletiyor artik, onlar da benle yaşıt)...babaannem ve babam ben bu sokakta otururken vefaat etti...3-5 daire son 40 yildir burada ayni sokakta...her sene birileriyle vedalasiyoruz...böyle giderse sıra bana kadar gelecek...taşınmak lazım sanki
hesabın var mı? giriş yap