şükela:  tümü | bugün
  • mustafa kemal'i değil de ingilizi yunanı desteklediklerinden beri aynı gemide değiliz, zaten.
  • bu açıklamanın iki dakika öncesinde 50 liralık kazağı alsam mı almasam mı diye düşünürken sadece avro kısmı 45-50 milyon olan rüşvet parasını duyunca zaten hiçbir zaman aynı gemide olmadığımızı/olamayacağımız/ ve belki de olmamamız gerektiğini anladım.
  • iktidardan düşüce, sürü halinde göç edeceklerle aynı gemide olmayalım
  • reza zarrab davası devam ederken zamanın akp ekonomi bakanı zafer çağlayan’a verilen 50 milyon euro rüşvet sonrası an itibariyle twitter’da top trend olmuştur.
  • mühürsüz pusulaları geçerli sayan,
    resmi banka dekontlarına sahte diyen,
    ses kayıtlarına montaj diyen,
    reza'yı zamanında gözaltına alan polisleri içeri atan,
    şimdi de reza abd'de itirafçı olunca "reza baştan beri amerikan ajanıydı" diyen,
    tüm bu olan bitenleri "batı bizi kıskanıyor, bunu yapan ve söyleyenlerin hepsi fetö'cü" gibi savunmalarda bulunan,

bu ve bunun gibileri yadırgamayın.

geneli gerizekalı bir toplum olduğumuz için yarınki seçimde yine bunlara oy verecek beyinsizler çok.

hani zamanında böyle bir kavram vardı; "xxxx le yaşamayı öğrenmeliyiz." diye.
    işte biz de bunu gerçekleştirmeliyiz.

yani azınlık olan biz.

"aynı ülkede yaşayabiliriz ama kesinlikle bu beyinsizlerle #aynıgemidedeğiliz"
  • allahsız dincilerle.
    #aynıgemidedeğiliz
    fazla söze gerek yok, gündeme bak,icraata bak, allahın emirlerine ve dincilerin yaptıklarına bak anlarsın.
  • gemicikleri olmayanlar düşünsün, diğerleri gemileriyle tıppış tıppış yol alır nasılsa.
  • istediği gibi oy vermedim diye bana terörist, vatan haini diyenlerle bırak aynı gemide olmayı, aynı cennete bile gitmem dediğim hastag.

atanamadığı için intihar eden ve cebinden sadece 6 tl çıkan insan var bu ülkede.

bir de, milyon milyon rüşvetler, vergi cenneti adalar konuşulurken hala amerika, dış mihrak diyen orospu çocukları var. o ayakkabı kutularını götünüze sokarsınız artık.
  • reza zarrab'in verdigi ifadeden haberi bile olmayan,

acik acik "ne istediler de vermedik" diyerek ulkemizi fetoculere, pkk'ya, reza'ya parsel parsel satanlarla,

din kisvesine siginip allah korkusu tasimayanlarla,

okumayan, arastirmayan, bilmeyen,

ulkesinin gelecegini, yasanacak zor gunleri dusunmeyen,

"caliyolar ama calisiyolar" diyenlerle,

"caliyosa benim parami çalıyor sana noluyor"cularla,

sesi yuksek cikani "hakli" sananlarla,

#aynıgemidedegiliz
  • çünkü bizi çoktan o gemiden attılar.