• mühürsüz pusulaları geçerli sayan,
    resmi banka dekontlarına sahte diyen,
    ses kayıtlarına montaj diyen,
    reza'yı zamanında gözaltına alan polisleri içeri atan,
    şimdi de reza abd'de itirafçı olunca "reza baştan beri amerikan ajanıydı" diyen,
    tüm bu olan bitenleri "batı bizi kıskanıyor, bunu yapan ve söyleyenlerin hepsi fetö'cü" gibi savunmalarda bulunan,

bu ve bunun gibileri yadırgamayın.

geneli gerizekalı bir toplum olduğumuz için yarınki seçimde yine bunlara oy verecek beyinsizler çok.

hani zamanında böyle bir kavram vardı; "xxxx le yaşamayı öğrenmeliyiz." diye.
    işte biz de bunu gerçekleştirmeliyiz.

yani azınlık olan biz.

"aynı ülkede yaşayabiliriz ama kesinlikle bu beyinsizlerle #aynıgemidedeğiliz"
  • istediği gibi oy vermedim diye bana terörist, vatan haini diyenlerle bırak aynı gemide olmayı, aynı cennete bile gitmem dediğim hastag.

atanamadığı için intihar eden ve cebinden sadece 6 tl çıkan insan var bu ülkede.

bir de, milyon milyon rüşvetler, vergi cenneti adalar konuşulurken hala amerika, dış mihrak diyen orospu çocukları var. o ayakkabı kutularını götünüze sokarsınız artık.
  • bunların dedeleri de vahdettin’i, damat ferit'i böyle savundu, sonra ingiliz gemisine binip kaçtıklarında arkalarından bakakaldılar. o gün o gemide değildik, bugün de #aynıgemidedeğiliz !!!
  • allahsız dincilerle.
    #aynıgemidedeğiliz
    fazla söze gerek yok, gündeme bak,icraata bak, allahın emirlerine ve dincilerin yaptıklarına bak anlarsın.
  • ısler yolunda giderken "nasil koyduk ama", "kudurun", "uc bes capulcu", "teroristler", "begenmeyen defolup gitsin" ve daha neler neler.

got sikisinca "ayni gemideyiz". yeni mi aklina geldi ak kalles?

hem bizi dinlemeyip inatla ve bok yoluna gemiyi batiriyorlar hem de simdi destek istiyorlar. ayni gemideysek de bana laf soyleyene kadar kaptana, gemiyi batiranlara soylesene comar. sanki ben batirdim gemiyi...

evet ayni gemideyiz. siz luks kamaralarda sefa surerken biz ayaklarimiz zincirli sirtimizda kirbac yiyerek kole gibi kurek cekiyoruz. bu gemi bizim sayemizde gidiyordu bir kere. su sartlarda da batarsa batsin. bizim kaybedecek bir seyimiz kalmadi ki zaten.
  • iktidardan düşüce, sürü halinde göç edeceklerle aynı gemide olmayalım
  • göt yalamaktan dili sararmışlarla,gazete çıkarıyorum diye tuvalet kağıdı çıkaranlarla, tuvalet kağıdını gazete diye okuyanlarla , idrak yollarında sorun olanlarla, büyük resim kursu birincileriyle,ülke elden giderken ceplerine girecek üç kuruşun boğazlarına girecek karbonhidratın derdine düşenlerle, mal gibi kendine ezberletilenleri tekrarlayanlarla, tecavüzcüler ve onların sevicileriyle, kadın ,çocuk istismarcıları ve bunları destekleyenlerle, bırak yarını 1 saat sonrasını bile düşünmeyenlerle, ahlaksızlığı kendine düstur edinmişlerle, medeniyetsizlerle, hayvanların da bir canlı olduğunu ve hakları olduğunu bilmeyenlerle, aptallarla, salaklarla, #aynıgemidedeğiliz
  • farelerle kaptanın ahbap olduğu bu geminin güvertesinde, elimde bakraç çıkan yangını söndürmek için mücadele etmeyeceğim. çünkü gemi batınca ilk terk eden fareler oluyor. şimdi kaptan düşünsün. ayrıca su veren itfaiyenin hortumuna ayakkabı kutusu girsin.
  • ne zaman g.tü sıkışsa ülkenin bekasıyla tehdit eden kesimin yeni sıçmığı.
    ülkenin bekasını şahsi menfaatlerinin gerisine koyan arkadaşlar bunlar.

rüşvete bulaşmadık temiz bir şahıs bulamayacağınız siyasi yapının, sosyal medya ayağını temsil eden paralı cengaverlerinin çırpınışları.
  • çünkü bizi çoktan o gemiden attılar.
hesabın var mı? giriş yap