şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rte’nin almanya’da gerçekleşen terör saldırısından sonra kurduğu cümle. istihbaratını versin de ölmesin insanlar bari.

  http://m.t24.com.tr/…nisi-fransada-da-olacak,600231
 • bazı şeyleri görebilmek için müneccim olmaya gerek yok.
 • "terörü desteklerseniz böyle terörden kurtulamazsınız işte" diye devam etmiş.

  bu bağlamda türkiye'de yaşanan onlarca terör saldırısının müsebbibi kim acaba diye düşünüyor insan.
 • fransa ypg'yi suriye'de destekler, hatta abd ile isbirligine girer, sirf asker munbic'e giremesin diye abd cekilecem der cekilmez, fransa abd cekilince ben giricem der girmez, deas fransa'da yillardir kucuk-orta-buyuk olcekli eylemler duzenler, sirf fransa'yla iliskilerimiz cikmazda diye degil mi ki bunu da ic politika polemigi yaptiniz, ayakta alkislatir analizleriniz. yani erdogan'in muneccimle bi iliski icinde olmasina gerek mi var, zaten olan olaylar bunlar. bizimle ilgisi ne?

  ote yandan fransa ypg'yi acik acik desteklemektedir. yayinlarinda bile "kurt gucleri" seklinde bahsetmektedir. erdogan boyle bir ulke icin niye iyi konussun ki? sen ulkene dusman misin yoksa?

  ya muhalefet yapicaz diye bokun icine girdiniz iyice. bu kadar haysiyetsiz insan da az bulunur.

  tanim; esad'in vaktiyle soylemis oldugu gibi "teror cebinizdeki akrep gibidir. gun gelir elinizi isirir" demesi ve bugun islami terorle cebellesmesi ornegi gibi, fransa'nin da ypg'yi destekledikce terorden kolay kolay kurtulamayacagini ifade eden soz.