şükela:  tümü | bugün
 • muazzam azimli sevgili badimdir. zira 30 küsür kilo verebilmek muazzam değildir de nedir. bu işi hem bu kadar efektif hem istikrarlı hem de bu kadar bilinçli yapan birisini tanımadım!

  ayrıca çok hoş muhabbettir. yüz yüze henüz görüşememiş olsak da bol bol mesajlaşırız. insanı motive eder.
  mesaj yeşilim yandığında bazen sadece kim diye bakar, yoğunsam okumadan kapatırım. öyle bi huy işte... toplantıda, sınavda hatta camiide.
  geçen cuma aynstayn was heredan bildirim geldi. farzı kılıp çıktım!
 • tanıştığımız günden beri desteğini benden esirgememiş akdeniz insanı olmanın verdiği sevimliliği ve iyi kalpliliği sonuna kadar bünyesinde barındıran dünya tatlısı insan.
  mutlu olmayı hak edenler listesi isteseler ilk 3 e gözümü kırpmadan dahil edeceğim badim.
 • gözlerinden, bakışlarından iyilik fışkıran; bilmediğim bir şehirde, tek başıma ağlarken yanımda olmak için 35985476 km yol gelmekten bile gocunmamış güzel insan.

  dilerim hep mutlu olsun, kendi gibi iyi insanlarla karşılaşsın.
 • facebook sayfasi olarak tanıyorum. bir ilişkileri vardır sanırım.
 • doğumgünü kupkutlu olasıca badilerini baddaniyesidir.
 • öncelikle şu muhteşem sesi bir buraya bırakayım

  doğum günümün bana verdiği yetkiyle biraz şımarmak istiyorum izninizle, yukarıda paylaştığım linkte * değerli dostumun * doğum günüm vasıtasıyla, dostluğumuz için yazdığı muhteşem şarkının nakaratı var. bu vesileyle burayı okuyacak olan kişilerin harika bir sesle tanışmasını sağlamak istiyorum. ben bu sitede yüreği güzel çok insanla tanıştım, inşallah yüreği güzel herkes de birbiriyle rastlaşır.

  evet ben 31 yıl önce bugün doğdum. entry girerek, mesaj atarak, sosyal medyadan ve whatsapp'tan yazarak, telefon açarak teknolojinin sunduğu tüm nimetlerden faydalanarak bana ulaşan, ulaşacak olan ulaşamayan veya ulaşmak istemeyen tüm badilerime çok teşekkür ederim, hepinizi çok seviyorum. hepiniz tek tek bir tanesiniz.