• bir pop stardan ziyade bir bankacı ismine sahip hanım kızımız. "aynur aydın / müşteri hizmetleri yetkilisi / ziraat bankası yenimahalle şubesi" daha makul gibi sanki..
  • uzun zamandır hakkıyla skandal olmuyo yine. hacklenmişmiş, götümün kenarı heklenmiş. emre altuğ’un daha memeli, zeki müren’in daha frikikli fotoları var lan. mazbata bekliyoruz ablacım, götünü açsan bakacak hal kalmadı valla.
  • beyaz showda gördüm rojda demirer ile belçim bilgin karışımı bir güzelliği var.
  • kariyerinin bekası açısından türkiye'de müzik yapmaması gereken yetenek...yoksa çok pis harcanacak...

ayrıca içimden geldi yazmazsam çatlarım:

(bkz: nihal'i harcayacaklar matmazel)
  • kliplerinin %95'inin planında, kadrajın tam ortasında koca suratı ya da götü olan sanatçı. kalan %5'te de geniş açıyla "ayh, çok mu güzelim, ne .s" tribiyle kestiği pozlar var. özel(!) fotoğraflarını da kendisi servis etmediyse ben de istanbul büyükşehir belediye ba?kanıyım, prezidentınım.
  • bu ülkede merve özbey gibi elektronik arabeskçilerin alıp başını gidip de aynur gibi çok daha başarılı müzisyenlerin hak ettikleri ilgiyi göremediklerini görünce daha uzun yıllar kalasım geliyor yurtdışlarında.
  • ayrılıklar mevsimi adlı şarkının klibini malum x-art filmlerinin yönetmeninin çektiğini düsündüğüm şarkıcı.
  • az önce kral tv de klibini gördüğüm muhtemel yurt dışından ithal şarkıcımız. klibi görsel olarak farklı sanırım müzik yapısı da buna paralel bekleyip göreceğiz gelişmeleri, değişimleri.
    edit: şu hatunun her yeni şarkısından ve klibinden sonra aklımda olan tek şey başlığını açmanın haklı gururu.
  • ışık veren şarkıcı kızımızdır. müzik tarzı çok farklı. aynen devam.

fiziği ve sesi güzel değil diyenleri demet akalın'a havale ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap