şükela:  tümü | bugün
  • avrupa birliği karşısındaki tavrımıza benziyor. sanki bağırmasa duymayacaklar gibi bağıra bağıra tehditler savurmalar, sitem etmeler, aldığı çikolatanın, götürdüğü pastanelerin, lokantaların adını saymalar, doğum gününde yaptığı sürprizi hatırlatmalar...

    oğlum akıllı ol. gel otur soluklan biraz. böyle bağırıp kendini el aleme rezil etme. bak bize bakıyorlar. tamam o da rezil oluyor ama kendi haysiyetini düşün. ayıp oluyor. hem sana göre kız mı yok? elini sallasan beşlisi. gel seninle çin'e gidelim aq. bizim bu çekik gözlü çin güzelleriyle az maceramız olmadı zamanında. dedelerimiz bunlar yüzünden kaç devlet batırdılar biliyor musun? gidelim aq. sana şanghay'ın en güzel kızını ayarlamazsam bana da doğu demesinler.
  • sarhoş narası.
    ancak içerek cesaret bulabilir böyle aptal aşıklar. sonra da gidip ortalığı velveleye verirler.
    sana bir şey söyleyeyim mi? awrupaaa awrupaaa! duy sesiimiziii! bu gelen fatih'in ayak sesleriiii!
    neyse söylemiim. ceeeddin dedeeen neslin baban! yani diyecektim ki kalk bi yüzünü yıka. üstün batmış. bir silkelen. sakin ol biraz. bağırıca sana kimse kapıyı açmaz. sana bir potin alalım, gidelim putin'e. o seni çok seviyo. rus kızları daha güzel. lahana yeyip duruyorlar. tenleri lahana gibi mübarek bembeyaz. bir gör ki cennetteki huriler nasılmış anlayasın. bırak bu nalet avrupa'ya sesini duyurmayı. bunlar gendini bişi zannediyorlar. biz gidelim abi, bak sabah oldu. bu kadar çok zıkkımlanırsan böyle rezil olursun el aleme. gidelim astana'da sana kımız ısmarlayayım.