şükela:  tümü | bugün
  • dün aldığım samimi(!) itiraf: seni sevdiğimi ayrıldıktan sonra anladım. bilmem gerekiyormuş efendim. bilmeyi hak ediyormuşum.
    bunları diyen birinin bence asıl söylemek istediği “yeterince ağzına sıçamadım izin verirsen biraz daha sıçıcam”
    kaç kaç kaç kaç.

ben de kaçtım. zar zor geçmiş kalp ağrım zaten tam unutmuşum uyku düzenim yerine oturmuş derken hissetmiş herhalde ama düşer miyim o tuzağa düşmem.
    ama dün yine uyuyamadım tabi kına yak sen bi taraflarına.
  • evlendikten sonra sevdiğini anlayan insan kadar acı vermez.
  • aptal da o yüzden . böylelerine acımak cidden aptallık olur .
  • hafıza kaybıdır o, sevmediğini unutmuştur.
  • daha iyisini bulamadığının göstergesidir. kaçarak uzaklaşınız!
  • tutunduğu diğer dal ellerinden erken kaymıştır. çaresizlik bildiğin.
  • görüşmek isteyen görüşür. buluşmak isteyen buluşur. konuşmak isteyen konuşur. seven insanı uzak tutamazsınız. dumanla bile olsa iletişim kurar. sevmeyeni, gitmek isteyeni ne kadar bağlasanız, betona dahi gömseniz durmaz. ayrıldıktan sonra sevdiğini anlayan insan ise götü arşta olandır. onsuz yaparım hissidir. egodur. kendine güvendir. ilişki sırasında gerekli özveriyi vermeyip, ilişki sonrası yaşanan pişmanlıktır. keşkedir. aklının bir bölümünde sürekli farklı evrenleri, farklı cevapları, farklı oluşumları hesaplar şöyle yapsam böyle mi olurdu diye düşünür durursun ancak congratulations you played yourself iş işten geçmiştir.
  • genellikle yalan söylüyordur.
    doğru da söylese bunca ayran gönüllülükle tünelin ucu pek hayırlı bir yere çıkmayacaktır.
    (bkz: run forest run)
  • işte o benim
    üstelik birde kendim ayrılmış olmama rağmen pişmanım
    bir anlık öfkeyle gemileri yaktım
    zamanı geri alabilmeyi çok isterdim