• gelmiş yine hayattan hiç boktan anlamayan ekşi timi , ulan siz gerçekten bu kadar sert olgularla mi yaşıyorsunuz ? sizin hiç mi yanılgılarınız olmadı ? hiç mi pişmanlık yaşamadınız ? madem her boku doğru yapıyorsunuz bu ekşi itiraf sayfası niye bin bir türlü pişmanlık yazılarıyla dolu sorarım haaa sorarım .
    olabilir ya olabilir hayatının aşkı karşısına çıktığı dönemde çok başka bunalımlar yaşıyor olabilir, sorunlarıyla baş başa kaldığında karabasanlarla pençeleşiyor olabilir. bu sebeple fark edemez, farkında olamaz gözünün önünü görecek bir psikolojiye sahip değildir. zaman geçtiğinde sular durulduğunda oturup her şeyin muhasebesini yapacaktır. geri de dönebilir ne varda bunda insansınız lan siz insan makine değil.
  • olsa olsa ayrıldıktan sonra azan insandır o.
  • hiç bana bakma olmaz oğlan, başkasına yuvarlan.
  • affffeerin sanaaa dedikten sonra yanaklari iki avucun icine alinip sikistirilarak pit pit yapilmalidir.
  • yedekleme yapmamistir
  • ayrıldıysan zaten sevmemişsindir.

daha iyi birini bulamadığın için olmasın o?
  • artık çok geç kalmış insandır.

müslüm baba'nın dediği gibi "son pişmanlık neye yarar".
  • severek, göz yaşı dökerek, kalbimi, kurduğum hayalleri yerle bir ederek gitmiştim hayatından.
    ondan ayrılırken onu sevdiğimi biliyordum
    fakat sevilip sevilmedigimden, bir hayatı beraber yaşayıp yaşayamayacağımızdan bir haber olduğum için, onu terk edip "bitsin artık " demem için elinden geleni ardına koymadığı için gitmiştim...

aylarca geceleri gözyaşımla yastığımı ıslatıp sabah hiç ağlamamış gibi günlerime devam ettim kalbimin ve hayallerimin kırıntıları içerisinde...

10 ay sonra kendime geldim, ayrıldıktan 1.5 yıl sonra " bir kahve içebilir miyiz? " dedi
    hay hay dedim elbette içebiliriz...
    1 saat zaman geçirdik evlerimize dağıldık...

ben evime gelirken o kalbine yürümüş, kalbini yoklamış ve " hâlâ beni sevdiğini " anlamış.

afedersiniz ama " s.ktirsin gitsin " ister kalbine ister ebesinin nikâhına.

kimse kusura bakmasın ama " varlığımın yetmediği yerlerde yokluğum aranmasın... "
  • sevdiğini anlamak değil o, ilgi orospusuna dönüşmek. seni gerçekten seven insanı bıraktığının farkına varmanın pişmanlığı. sevgi bambaşka birşey, günümüzde her önünüze gelende rastlayamazsınız.
  • sevdiğini değilde ayrıldıktan sonra aslında hayatında ne kadar büyük bir boşluğu doldurduğu anlamaktır. akabinde boşluğu doldurmak için kendini onu sevdiğine inandırarak acı çeken şahıstır.
hesabın var mı? giriş yap