şükela:  tümü | bugün
  • aşk sizde ufak ufak veda etmiş olabilir. yıkılmak olasılıklar arasında bizler için. hemen ayağa kalkmalı, toparlanmalı ve yürümeye başlamalıyız arkadaşlar. lise yıllarında tanıştığım berna ile yaklaşık 19 yıl evli kaldım. aynı şehirde yaşamak zor olabilir ancak üstesinden geleceğim. ben ayağa kalkabiliyorsam, bunu sizler de yapabilirsiniz diye düşünüyorum. ayrıca bu hayatta herkesin bir kez de mutlu olması gerekiyor. başlayalım.

1- unutmaya çalışan, hatırlamaya mahkumdur.
    2- evdeki eşyaların yerini değiştirin.
    3- ortak arkadaşlarınızda görüşmeyi kesin.
    4- sosyal medyadan hemen engelleyin.
    5- yeni bir ilişki arayaşına girişin, geç kalmadan hemen.
    6- evli arkadaşlarınızdan bol bol tavsiye ve destek alın.
    7- artık aşka inanmayın.
    8- hissiz sevişmelerle ruhunuzu tedavi edin.
    9- yeni ilişkinizde asla eski yaralarınızdan söz etmeyin.
    10- kin tutmayın, sevgi dolu olun.
  • (bkz: eternal sunshine of the spotless mind)

filmden bir tek şeyi uygulamak kolay, o da eski sevgiliyi hatırlatan tüm eşyaları ortadan kaldırmak.
  • başka birinn canını yakmak
  • yanlış sırlar dünyası.
    bunları yaparsanız, oradan buradan sızmış halinizi toplarlar anca.
  • at üstünde 5 bin km yol gidin. hiç durmadan. arada sırada atı dinlendirin. siz yorulursanız at sizi dinlendirsin. yolun sonunda göreceksiniz ki çok süper toparlanmışsınız.
  • 1- fenerbahce gs derbisinde yanlis tribunde karsi takimin anasina avradina sovun
    2- minibus soforune 200 tl uzatip "bi indi bindi alirmisin arkadasim" deyin
    3- minibus soforu "ucretini uzatamayanlar uzatsin" dediginde "bak buradan uzatiyorum, alabiliyor musun" deyip elinizle patlican sallayin
    4- vegan arkadasiniza 10 kg et yollayin
    5- yeni tanistiginiz evli ciftin erkegine "ya kardes, beni yanlis anlama ama esinin memeleri de bungalov gibi masallah" deyin
    6- jilet gibi giyinip tuzla'dan taksiye binin. zengin oldugunuza dair fikir olusturack sekilde konusun, hikayeler kolpalayin, florya'da inerken "ah, ben cuzdanimi evde unutmusum bu seferlik helal et" deyin
    7- taksimde herhangi bir barda bar sahibine "karin dahil buradaki tum kizlar benim, simdi kapilari kapat da keyfimize bakalim" deyin
    8- besiktas'ta galatasaray formasiyla gezip "rerere rarara gassaray gassaray cimbombom" sarkilari soyleyin
    9- besiktas'ta bursaspor formasiyla elinizde sopayla "bursa cocuguyum, adam bulmaya geldim yok mu burada adam, yoksa hepiniz madam?" diye bagirin, elinizde sopayla bagirin ki o sopayi ...nuze soksunlar.
    10- patron direktorlerle gorusurken isyerine odaya tekme atarak girin ve "naberin lan s...sgenler projeler nasil gidiyor" deyin

bunlar benim fikrim degil, aptallar icin gizli sirlar ogretisi adindaki internet makalesinden arakladim, bunun hayrini gorun diye sizinle paylasiyorum.
  • bol bol calisin
    ailenize vakit ayirin
    evcil hayvan besleyin
    kitap okuyun
    muzik dinleyin
    spor yapmak cok iyi gelir
    yemek yapin(yeni sey ogrenin)
    yalniz kalin
    kisisel bakim yapin veya alisveris
    insanlara yardim edin