şükela:  tümü | bugün
  • haaaah, en sevdiğim.

götümle gülüyodum bunlara. böyle kovayla içini boşaltıyor satırlara. öyle oldu, böyle oldu, yok değer bilmedi, kılı döndü, tüyü kalktı diye anlattıkça okuyordum, okurken de "oy benim canım sevgilim" diye içimden geçirip halime şükrediyordum seneler boyunca.

şimdi n'oldu? zönk diye ayrıldık, anasını yitirmiş eşek sıpası gibi kaldık ortada. 51 aylık ilişki. "zamana ihtiyacım var, düşünmem lazım, kendimi toplamam lazım" falan. dedik kadındır, düşünsün. sıkboğaz etmeyelim, kendimize çeki düzen verelim, erkeğiz sonuçta, yapmışızdır öküzlük.

devamında *çıktısss* diye bitirdi. nuh dedi peygamber demedi arkadaş. işte o an öküz oturdu üzerime. üzüntüden şiştim, patlayacam. yatsan yatılmıyor, kalksan kalkılmıyor. hem sıçasın, hem kusasın hem de işeyesin var ama bütün delikler kapalı ahanda öyle bi durum.

yazmaya başladım sonra;
    abaaaaaovvv meğer mevzu farklıymış ya lan. yazdığım her satırda biraz daha hafifledim. hafifledikçe yazdım. yazı okundukça daha da hafifledim. sanki her okuyan "dert etme" deyip bir çuval moloz aldı üzerimden. bir sonraki hafriyat kamyonu gelene kadar kuş gibi kaldım.

vah benim ayrılık sonrası içini ekşi sözlük'e döken yazar kardeşim, ben senin ne günahını almışım be canım kardeşim. senden özür dilerim canım kardeşim.

benimki de bugün yarın okur bu entry'i, basar engeli. engelleme gız, yaktın beni zaten.

haa bu arada, entry'i okuyup kıs kıs gülen hibinolar, sizin de sıranız gelir. çok savsaklamayın ilişkinizi, karşı taraf ne istiyorsa biraz daha taviz verin kendinizden.
  • yalnızdır ya da etrafındakilerle salya sümük içini dökecek kadar samimi değildir. konuşacak birini arıyordur. geçtiğimiz 1 ay boyunca kardeşinin ayrılık acısını dinlediği için antrenmanlı başka bir yazara içini dökebilir.
  • ayrılık ilk başta derin bir yaradır; daha sonraları acısı geçer, sadece izi kalır.
    bir süre sonra yazdıklarından utanarak entry üzerinde düzenlemeler yapacak, belki de tamamını silecektir.