şükela:  tümü | bugün
  • belki de en caresiz sozdur. seni seviyorum ama elimden bir sey gelmiyordur. uzucudur,yıkıcıdır. terk edilen kisiden duyuluyorsa bu soz ne olursa olsun seni seviyorum demektir. ayrilan kisi biraz olsun sevdiyse ici ciz eder.
  • "sevmek bazen terkedebilmektir."

wolfdietrich schnurre
  • insan sevdiğini terk eder mi?
    (bkz: kafama sıkar giderim)
  • bok yemenin ispanyol'casidir.
  • "iki insan ayrılırken, şefkatli konuşan taraf artık aşık olmayan taraftır. "
  • belki de karşındaki üzmemek için attığın yalandır çoğu zaman. seni seviyorum ama...
  • iki ihtimalli sebebi olan insanlarin kurduğu bir veda cümlesidir çoğu zaman. şöyle ki;

1) ayrilirken "seni seviyorum" diyen kişi son kozunu oynuyor olabilir. ayrilmayi istemeyen ama karşı tarafın kesin kararlı olmasına rağmen yine de seni seviyorum aklında bulunsun hani vaz geçersen seviyorum yani diye serzenişin son noktası olur.

2) ayrilirken "seni seviyorum" diyen kişi, eğer ortada bir sebep varsa 1. maddedeki kozu oynamıştır, eğer ortada bir sebep yoksa, ya kanserdir, ya aids.

çünkü hangi gerizekali ayrılıyorum ama yinede seni seviyorum diyebilir ki. çok ağır ve geçerli bir sebebi vardır. o da yoksa kesin ikizler burcudur. şimdi ikizler burcu güruhu beni taşla ezmesin çünkü ne kadar ikizler burcu insanı tanıdıysam kadınlı erkekli, bugun yapmam dediği birşeyi, çok geçmeden yapmış olarak bulmuşluğum vardir.
  • başıma gelen saçmalık.circe 'nin anlattığı vaka mıyım, evet. ikizler burcu muyum, evet. bu başlık benim için açılmış sanırım.
  • attila ilhan'ın "insan bırakmaz sevdiğini, sevmek insanı bırakır" dizesiyle ayrı kulvarlarda kulaç atan çelişik yumak. belli ki sevmek bırakmamış kendisini.
  • (bkz: küfürsüz)