• büyük bir ihtimalle, o insanla, bir daha bu kadar yakın olamayacaksınız çünkü az sonra ilişkiniz bitecek. pek azınız arkadaş kalmayı becerebileceksiniz, büyük çoğunluğunuz bir daha iletişim kurmayacaksınız o insanla. biriniz istese, diğeriniz istemeyecek. eskiden canınız, cananınız olan insandı karşınızdaki, yakında yabancınız olacak, ele karışacak. şimdi bana söyler misin okuyucu, böyle bir durumda kalp kırmanın, kişisel çıkarlar neticesinde laf söylemenin, ego tatmini için laf sokmanın bir anlamı olabilir mi? güzel sözler olmalıdır. minnettarlık belirtmelidir. karşındakinin bir insan olduğu, bir birey olduğu yadsınmamalıdır. efendi olmalıdır.
  • - ağlama!
    - ağlatma!
  • "bu gidişle seni daha çok si..."
    [kafaya gelen çanta ile kesilmiş cümle]
  • -kendine iyi bak
    -kendine iyi bak deme denmez sacma kendime bakarim elbet sen hic korkma kendine kaliyor insan eninde sonunda sen bize iyi bak tanrim sevdali kullarina
    -ulan bari ayrilirken bir sus ya car car car
  • bana acımayınız vedia hanım benim tasavvur edemiyeceğiniz kadar zengin tesellilerim var (reşat nuri güntekin damga).
  • ankara çinçin'de şahit oldum, netti:
    "babayin amina dinazor girsin"
  • -bundan sonra beni de bir abin say.
    +oha!!!
  • eski sevgili x, ben bokun b'si
    x: ikimiz için de böylesi daha iyi olacak. hem sen çok iyi birisin bundan sonra da benim için hep öyle olacaksın.
    b: peki. ama neden? (salya sümük aglanmaktadır)
    x: bir nedeni olmak zorunda degil.
    b: ama geçen hafta beni ne kadar çok sevdigini söylüyordun.
    x: o zaman öyleydi şimdi böyle.

bir nedeni olmak zorundaymış kızlar inanmayın bu lavuklara. başka bir kadın varmış da bunu söyleyecek göt yokmuş adamımızda.
    edit: g(güven) ö(özveri) t(tecrübe)
  • "ben seni aramam. ama sen ne zaman ararsan, bu telefon sana açılır."
  • -boyle i$te. çok saçma bir sebep biliyorum. ama beni anlamanı bekliyorum. bana kızgın olabilirsin.
    (sol yanağını göstererek) hadi vur!
    -ben solağım
    (bkz: ayrilirken soylenen cuk oturan sozler)
hesabın var mı? giriş yap