şükela:  tümü | bugün
  • #aynıgemidedeğiliz başlığında görüldüğü gibi milletin birliğine kastedenlerin sahneye çıkması olayıdır. bu güruhun, bu toprakların insanı olmadığını söylememe gerek yok. biz gereken cevabı verdik; (#72488569)
  • ayrımclığı körükleyenler 15 senedir sahnede zaten
  • ayrımcılığın allahını yapanlar ben 20 lira , 50 lira, 100 liranın hesabını yaparken 50 milyon euroyu cukkalayanlardır.

bana da bir milyon euro ateşleyin ayrımcı olmadığınıza, aynı gemide olduğumuza inanayım. aynı gemideysek bu milyon euroları biz niye hiç göremiyoruz?

allahınız var mı lan sizin, nasıl bir tarikatsınız amk?
  • soros ve türevleri tarafından fonlanmaları muhtemeldir.
  • yurt dışların da milyon dolarları çukkalayan, milyon euro rüşvet alıp, ayrımcılık yapan ve kendisine saklayanlar tekrar sahneye çıktı. ayrımcılık kötüdür, bizim paraları geri iade edin ve sahneden s.ktir olup gidin demek istediğim kişiler bunlar. hep kendiniz yaşıyorsunuz ayrımcılık yapmayın. biraz da halk yesin
  • birileri milyar eurolar milyon dolarları cukkalarken, bunlarda burada milliyetçilik taslıyor. biz bu toprakların insanı değiliz ama rüşvet alıp veren, devletin her bir mecrasını peşkeş çeken, kendi ailesini, devletin olanakları doğrultusunda zengin eden kişiler bu toprakların asıl ve öz çocukları mı?

(bkz: bu memleket bizim)

not: biz de gereken cevabı verdik!
  • şu şahsiyetsiz dürzülerden biri çıkıp söylese ya bu bokları yazmak için ne kadar trol maaşı aldığını. gerçekten merak ediyorum lan, namus, şeref, haysiyet ve onurunuzu aylık kaç trol lirasına satıyorsunuz? kilonuz kaç para?

tanım: mayış kesilir korkusundan nasıl zırvalayacağını şaşıran bir trol yumurtlaması.
  • ülkeyi ayıran en büyük güç 15 yıldır iktidarda, sahneden indiği, istifa ettiği falanda yok, sürekli konuşuyor, ne tekrar sahneye çıkması??
  • fetö adlı hain terör örgütüne para basan , bop görevini sürdüren , hdpkk ile sözde çözüm özde bölünme sürecini yapmış malum odaklar bu ülkenin birliğine kastederek en büyük ayrımcılığı yapmıştır !
  • şerefsiz bir ak köpeğin saçmalamasıdır, ben fetö için kıçımı yırtarken akp fetöyü akladı, hakkındaki tüm suçlamaları düşürdü. orduya yargıya fetönün adamlarını yerleştirdi, rüşvetleri paraları beraber götürdüler.

şimdi anası şeyhin altından çıkmadığı için babasını bilmeyen köpekler gelmiş beni ayrımcılığı körüklemek ile suçluyor.
    daha da komiği fetullah denilen recep ile beraber yürüyen adamın en büyük düşmanlarını fetöcülük ile suçluyor.

bu gibi köpeklere yeterince para verirseniz analarını bile size gönderecek kadar aşağılık canlılardır. hiç bir ar namus şeref duygusu taşımazlar. bu ülkeyi satna partiye karşı çıkanların bu ülkeyi ayrıştırdığını söylerler.