şükela:  tümü | bugün
 • zaga gordugumuz kadariyla hafif kafayi yemis oldugunu zorla dusundurtturen bayan.

  (bkz: tut ki karnim acikti)
 • rahmetli oğuz aral'ın kızı tekin aral'ın yeğeni olan kişi.

  artık hürriyet.com.tr'de yazmaya başlamış.

  edit: meğer tekin aral'ın kızı oğuz aral'ın yeğeniymiş. bugünkü yazısının sonunda beni tekzip etmiş...
  şöyle diyor: "ben tekin aral'ın kızıyım, oğuz aral'ın yeğeniyim"
 • şu sıralar babası ve amcası'nın ününden fazlasıyla yararlanıyor gibi gözüken çiçeği burnunda yazar. öyle olunca daha bir göze batıyor "bende de" yerine " bendede", "tamam da" yerine "tamamda" gibi kullanımlar görmek.
 • sabaha karşı 5'te gazeteye yazı yazmaktan ötürü gözleri şişmiş yazar. 2.yazısında da baba-amca muhabbeti yaptığını gördük. ilk yazısından sonra bunu kendini biraz tanıtmak için yaptığını, sonraki yazılarında kendi tarzını oluşturacağını düşünmüştüm ama galiba bu doğrultuda devam edecek çalışmaları. avanak avni ve arap kadri yi çizecek köşesinde, baba-amca mirasıyla takılacak bir süre. kendine has birşeyler yapmazsa yazın macerasının uzun sürmesi zor.
 • hem yeni bir yazar, hem de soyadı aral diye beklentilerimi çok üstte tutmuştum, ama hayal dünyası ve sanal diyaloglar üzerine geçen ilk iki yazısını okumayı bitiremediğim yeni hürriyet gazetesi yazarı.
 • eğer dipnot olarak yazılarının ana fikrini vermeye devam edecekse takip edilesi yazar. nasıl olsa alt tarafı iki satır, nolcek.
 • (bkz: epic fail)
 • kendisi yazı yazan bi insan olabilir, sahane yazılar yazan sahane bi insan da olabilir, beni ilgilendiren bir durum yok ortada. yoktu daha dogrusu, ta ki
  http://www.hurriyet.com.tr/…2167479.asp?yazarid=344
  adresinden gorulebilecek yazisini okuyup bizzat sinir sahibi olana kadar. dunku yazisi da bu tattaymis gerci.
  avni'yi severim, kadri'ye bayilirim, bin kere okusam okurum, yaraticilari olan adamlara da zaten tabi ki sirf bu yuzden degil, bin cesit sebepten oturu sonsuz sevgi- hayranlik arasi hisler beslerim.
  ote yandan, bizzat kendileri olmadigi surece, hic ama hic kimseden avni'ynen suraya gittik, kadri boyle yapti, diye komik olmasi (heralde oyledir yani, hic komik degildi ama baska anlam veremedim?) beklenerek yazilmis yazilar okumama istegi de en dogal bir hakkim diye dusunuyorum.'okuma o zaman' denebilir tabi, ama bunlarin yaziliyor olmasindan da -kim yazarsa yazsin- sonnnn derece mutsuz oldum.
  ayse aral gunler geceler boyu, sayfalar dolusu yazsin da, avni'ye dokunmasin, kadri'ye bulasmasin. noolur.
 • yazilari elestirilince alinan köse yazariymis. hatta elestirilere agladigi bile olmus.

  yaziktir bence türk halki olarak kendisini rahat birakalim üzmeyelim kalp sorunlari var zaten basina bisey gelir bizden bilirler.

  hem zaten biz ne anlariz ki köse yazisindan, o ayse aral ki vakt-i zamaninda ilkokullar arasi kompozisyon yarismasinda birincilik bile almistir, o degil de kim yazacaktir ki bu köseyi.
 • aldatılma ve boşanma hikayesinden bahsetmiş bugün.

  http://www.hurriyet.com.tr/…344&gid=61&hid=12837172

  allah kimseyi boynuzlatmasın.