şükela:  tümü | bugün
  • boğaziçi mezunu. aynı zamanda şahika tekand'ın eski öğrencilerinden. sahnede izlenesi, sahne arkasında çalışılası yetenek. ha tabi aynı zamanda, derya köroğlu'nun biricik sevgilisi, karısı, hayat arkadaşı, stil danışmanı, kısacası herşeyidir. göbek adı gibi özgür, baba soyadı gibi kayadır. sağlam dost hayran kalınası şahsiyettir. sigaradan nefret eder. koç burcudur. seviyoruz, sayıyoruz kendisini.
  • "bu da bugün şuradaki taytlı fotoğrafım" ile ilginçlik sınırlarda gezinen insta kişisi de kendisi midir acep benzerlik mi?

çok güzel bir manzarayı çekecekken fotoya selfie gibi kafasını sokup görülebilir alanın %70'ini kaplamak, ve altına "mükemmel bir manzara" yazmak ne kafası yav? (ciddili soru, yeşillendirmeye açık)
    üşenmedim saydım gönderilen son 30 fotonun 25'i şahsi poz.

sözlüğe başlık ayrımı lazım mı? lazım.
  • çok fazla tatlı bir kadın çok..akıllı, cesur, entellektüel, yerinde duramayan ve ekstra güzel bir hanım ailecek seviyoruz vallahi..

kendime not:hal ve hareketleri 15 yıl sonraki ben, aynı şapşal kadın durumları..ayrıca çok genç kadın yahu!

sevgiler;)
  • eş durumundan "hayat boyu tatil" konseptiyle yasayan kadinlardan.
    zeki, entelektuel, akilli bir kadinin sabah yataktan kalkip pourover hazirladigi kahvesinin olmasini beklerken sarkilara manasiz mimiklerle klip cekip ayna onunde hani "kimse izlemiyormuscasina" dansetmesi, arada aglamasi, aglarken kendini izledigi snaplar falan atmasi. bilemiyorum. izliyor ve israrla da takip ediyorum ama yapma kizim, yapma evladim ya. bitmeyen tatil olarak yasadigi hayatini kiskanmakla beraber bir yerde offf yapma aysekiz diyorum. don't yani!
  • pinterest'e girip yaptığı, başkalarının 1500 kere yapıp paylaştığı tarifleri kendine özgün olduğunu iddia eden kişi. bir de video çekip şarkılar söyleyip ağlıyor, ağlarken kendini çekiyor, ertesi günü de dans ediyor saçma sapan. çirkin, sempatik ve samimiyet yoksunu. üstüne üstlük itici ve taklitçi
  • aynada kaslarina bakip hallenirken instagramda da paylasip kendini bir kere daha tatmin eden instagram unlusu.
  • hayat buna güzel. tek derdi ne yesem de yememiş gibi zayıf kalsam, ne yapsam da yaşlanmasam. para pul peşinde plazalarda ömür çürütmüyorsun, o yüzden korkma yaşlanmazsın demek istediğim kadın.
    not: plaza hayatıyla uzaktan yakından alakam yok.
  • kocası olduğunu beni engelledikten sonra öğrendiğim kişi
    olay şu ;
    adam ile foto paylaştı , bende babanız çok enerjili dedim , yedim block’u , burayı okuyorsa eğer o yaşta ki kadına o yaşta ki adam olmaz !
  • derya köroğlu'nun eşi olduğunu öğrenerek ufak çapta bir şok yaşadığım kadın. instagramda zırt pırt karşıma çıkmasından mütevellit şöyle bir bakıp, artık her gün gördüğümüz yapaylıkta çığır açmış bir instagram fenomeni zannetmiştim ki kısmen de haklı çıktım sanırım.
  • aşırı bilmiş. deli gibi diğer instagram sayfalarında dolaşıyor güncel bilgileri topluyor, sonra ortaya karışık bir salata yaparak anlatıyor. çok defa denk geldim bir hesapta bir bilgiyi okuyorum tak ertesi gün sanki kendi ilk araştırmış gibi konuyla ilgili bilgi paylaşıyor.

hani bir baltaya sap olamamış biri dersek yalan olmaz. hep böyle yoğunum, en iyisini ben yaptım havaları da olmazsa olmazlarındandır. bütün gün sosyal medyada, evde boş boş takıldığını kamufle etmeye çalışması daha komik oluyor.

gittiği birkaç aşama dandik kursla kendini şimdi beslenme uzmanı ilan etti. atölyelerine giden insanlara da eminim bol bol yukarıdan bakıyordur. sağdan soldan arakladığı tarifleri ile var olmaya devam ederek.

işine ne geliyorsa onu över, sonra söver. her şeyi o biliyordur asla asla tavsiyelerden ve açık iletişimden hoşlanmaz. birisi bu yönde bir yorum yazarsa başta belirttiğim mahalle kadını pat diye ortaya çıkar.

yakında bu oyuncak atölye işlerinden de sıkılır bırakır. maymun iştahlı bir işe devam edemeyen bir tipi var zaten.

kendisini övsün, yaptığı her şey o dokundu diye müthiş iyi olmuştur havalarıyla, en çok ben biliyorum kafası ve yansıtığının dışında bir kişilik ile yaşamaya devam ayşe kız!