şükela:  tümü | bugün
 • boğaziçi mezunu. aynı zamanda şahika tekand'ın eski öğrencilerinden. sahnede izlenesi, sahne arkasında çalışılası yetenek. ha tabi aynı zamanda, derya köroğlu'nun biricik sevgilisi, karısı, hayat arkadaşı, stil danışmanı, kısacası herşeyidir. göbek adı gibi özgür, baba soyadı gibi kayadır. sağlam dost hayran kalınası şahsiyettir. sigaradan nefret eder. koç burcudur. seviyoruz, sayıyoruz kendisini.
 • "bu da bugün şuradaki taytlı fotoğrafım" ile ilginçlik sınırlarda gezinen insta kişisi de kendisi midir acep benzerlik mi?

  çok güzel bir manzarayı çekecekken fotoya selfie gibi kafasını sokup görülebilir alanın %70'ini kaplamak, ve altına "mükemmel bir manzara" yazmak ne kafası yav? (ciddili soru, yeşillendirmeye açık)
  üşenmedim saydım gönderilen son 30 fotonun 25'i şahsi poz.

  sözlüğe başlık ayrımı lazım mı? lazım.
 • çok fazla tatlı bir kadın çok..akıllı, cesur, entellektüel, yerinde duramayan ve ekstra güzel bir hanım ailecek seviyoruz vallahi..

  kendime not:hal ve hareketleri 15 yıl sonraki ben, aynı şapşal kadın durumları..ayrıca çok genç kadın yahu!

  sevgiler;)
 • eş durumundan "hayat boyu tatil" konseptiyle yasayan kadinlardan.
  zeki, entellektuel, akilli bir kadinin sabah yataktan kalkip pourover hazirladigi kahvesinin olmasini beklerken sarkilara manasiz mimiklerle klip cekip ayna onunde hani "kimse izlemiyormuscasina" dansetmesi, arada aglamasi, aglarken kendini izledigi snaplar falan atmasi. bilemiyorum. izliyor ve israrla da takip ediyorum ama yapma kizim, yapma evladim ya. bitmeyen tatil olarak yasadigi hayatini kiskanmakla beraber bir yerde offf yapma aysekiz diyorum. don't yani!
 • pinterest'e girip yaptığı, başkalarının 1500 kere yapıp paylaştığı tarifleri kendine özgün olduğunu iddia eden kişi. bir de video çekip şarkılar söyleyip ağlıyor, ağlarken kendini çekiyor, ertesi günü de dans ediyor saçma sapan. çirkin, sempatik ve samimiyet yoksunu. üstüne üstlük itici ve taklitçi
 • aynada kaslarina bakip hallenirken instagramda da paylasip kendini bir kere daha tatmin eden instagram unlusu.
 • dünyanın en gereksiz insanıdır.

  özentidir, taklitçidir, kendini "it girl" olarak benimsetmeye çalışır. sürekli birilerine özenir, onların aynısı şeyler yapmaya çalışır, üzerine iki beden büyük gelince ve farkedilince o kişiye nefret duyar. kendi kimliği olmayınca sürekli kimlik değiştiriyor hanım kızımız, bir dönem çalıntı bilgilerle her gün alkol tüketen bir beslenme uzmanı, bir dönem instagramda yarıştığı kendinden 10 yaş küçük kıza özenticilikle raw beslenmeci (hikayesinde kıza sabah akşam laf sokar ama o kadar eziktir ki bunu isim vermeden yapar ve takip etmeyi de sürdürür), azıcık yogini, sürekli ağlaktır.

  instagram hiakyelerindeki danslarıyla, kendine hallenmesiyle açlığını gözler önüne sererken başkası adına utanmamızı sağlar, kocasını yolcu ederken malzeme olsun diye ağlamasını kameraya çeker. (koca) parasını bastırıp miami'de raw beslenme üzerine okur, gören de mit de fizik okuyor sanar, yorgunluktan bayılır tabak süslerken. sürekli bi harika işler var süper planlar, çok heyecanlıyım bilmem ne diye zırvalar ama günün sonunda yine ortada bir şey yoktur.

  ilk takip ettiğinde tatli enerjik ve doğal gelir, sonrasında ne kadar samimiyetsiz ve çıkarcı, birilerinin çakmasi yani doğallıktan kmlerce uzak oldugunu anlarsınız. yaşı geçmektedir ve hala bir baltaya sap olamadığının acelesinden mi nedir, aslında tek amacı herhangi bir sertifika alip bu mecradan para kazanmaktır.

  amerikan bağımsızlık günü 4 temmuzu sanki devrimmişçesine "güneşe çevirelim bu karanlık günleri" diye kutlar, aynı ayşe kız küba'ya gittiğinde dedesi castro'nun yoldaşıymış gibi davranır ama, hiçbir şey bilmediğinden ufak bir taklitle her yere ayak uydurur. bu bilinçsizlikle bir de kitap yazmaya soyunmuştur, satın alanın aklından şuphe edilesidir. üzerinde et yok diye kendini kaslı sanar, dergilerden taklidi kadarıyla giyindiklerini cool zanneder, bu ay vegan, geçen ay sense8 teki sun bak sanıyordu kendini, ondan bir ay önce instagramdaki personal trainer lara zarf atıyordu, gelecek ay kimi taklit eder bilemiyoruz, merakla ve acıyarak izlemedeyiz ayşe kızımızı. hala ayamamış olanlara da sabır diliyoruz.
 • derya köroğlu'nun eşi olduğunu öğrenerek ufak çapta bir şok yaşadığım kadın. instagramda zırt pırt karşıma çıkmasından mütevellit şöyle bir bakıp, artık her gün gördüğümüz yapaylıkta çığır açmış bir instagram fenomeni zannetmiştim ki kısmen de haklı çıktım sanırım.