1. dördüncüye yüklü imiş , an itibari ile kanal d de
  2. katıldığı parti başına 9.000 tl alıyormuş.

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…rid=2369&p=22

bu parayı ne karşılığı aldığını çözememekle beraber, bu tarz partilerden gelir edenler için vergi müfettişlerini göreve çağırıyorum. anadolu'da gariban köylü traktörün mazotu için binlerce tl tutarında vergi öderken, bu particiler kazançlarının vergisini veriyorlar mı acaba?
  3. aşırı derecede gıcık kadın. o ağzını açıyor da kalıyor ya bilmiş bilmiş konuşuyor ve her şeyden bi'haber ya. kesinlikle ekran yüzü değil sevimsiz ve donuk. kanalı değiştiriyoruz.
  4. şeflerin düellosu ile varlığından haberdar olduğum, türkiye'deki en itici insanlar listesi yapsam zirve için yarışacak insan. ben böylesini az gördüm.
  5. fazla ukala bir insan. sanırım kendisini çok fazla yükseklerde görüyor ama hiçkimseyi o şekilde aşağılamaya hakkınız yok sayın kucuroğlu. sen ne hakla "her işle uğraşın ama aşçılıkla sakın uğraşmayın" dersin? sana mı düşmüş o kararı vermek? o insanlar iddialı olmasa o yarışmaya katılma, sizin gibi ukala insanların karşısına çıkıp da kendilerini rezil etme cesareti göstermez zaten. heyecandan konuşamıyorlar bile doğru düzgün, yemeği kötü oldu diye ne bu havalar anlamış değilim. kusurlarını söylersin, işin o zaten ama aşağılamak senin haddine değil. jüride olduğu için kendilerini kral-kraliçe falan sanıyorlar herhalde. sırf sinirlerim bozulmasın diye izlemiyorum lan şu programı.
  6. happily ever after gibi rezalet yemeklere sahip olan bir mekanin sahibesi olarak, nasil bir yemek yarismasinda jurilik yapiyor; anlamak mumkun degil.

ayşe kucuroğlu hakkında bilgi verin