şükela:  tümü | bugün
 • van tuşba belediyesi eşbaşkanı.

  eşbaşkan seçildi ama ysk'nın darbesi ile göreve gelmesi engellendi.

  kaderin cilvesi, ysk'nın yerine atadığı kişi, akpli başkan da ayşe hanımın ilk okul öğretmeniymiş.

  bugün ilk meclis toplantısında, ayşe hanım öğretmeni ile karşılaşmış ve gözünün içine baka baka " sen küçükken bize hırsızlığın kötü bişey olduğunu anlatmıştın" demiş.

  böyle ayar görmedim.

  helal olsun.

  https://twitter.com/…kce/status/1118100650397773824
 • kendisinin yerine hileyle getirilen eski öğretmenine isyan etmesi gayet doğal olan kadındır. geçmişlerini bilemem ama şu insanlara yapılan şey, büyük haksızlık. adaylık için başvuruları kabul ediliyor, “sorun yok, seçime girebilirsiniz” deniyor ama seçimi kazanınca, “olmaz, siz khk’lısınız” denilip mazbataları bir başkasına veriliyor. bunun adı en hafif tabiriyle kumpastır. şimdi o koltuklara oturacak akp’li başkanlar, içleri rahat bir şekilde görev yapabilecek mi?
 • eski öğretmeni de olan ve kendisinin yerine atanan akp'li salih akman'a çok büyük bir ders veren tuşba'nın seçilmiş belediye eş başkanı.

  belediye meclis toplantısında yapmış olduğu konuşmayla adalet ve utanma duygusunu kaybetmiş olan atanmış başkana, belediyeyi gasp yoluyla elde etmesine isyan etmiş ve seçmeninin yüreğine su serpmiştir. kendisini buradan saygıyla selamlıyorum.
 • öğretmenine ders vermiş bir öğrenci.
  şüphesiz o öğrenciler büyüyor salih efendi ya işte böyle adamı yerin dibine sokarlar, başkan olmak falan gerçekten boş işler bunlar.

  https://twitter.com/…tatus/1118095304832770050?s=19

  şu video da dursun şurada:
  https://youtu.be/_c25fg_ssiq
 • gerçekten çok güzel konuşma yapmış.
  helal olsun sana!