• yüreğinin güzelliği sazına, sesine yansımış şöyle bir youtube kanalı bulunan abla.

şuradan efenim
  • acayip güzel sesli sanatçı. buralar değerlenir. rez alın.
  • sazı da sesi gibi duru ve temizdir. deyişleri, türküleri mükemmel bir şekilde yorumlama kabiliyetine sahip ses sanatçısı.
  • ilk aşık mahsuni şerifin ''ha babam ha'' türküsünü dinlediğim ardından mest olduğum kişidir. her parçanın tadı birbirinden ayrı. yüreği de sesi kadar güzele benziyor.
  • dinlerken yüreğinin bam teline dokunan, bulunduğun yerden çok uzaklara daldıran, alem alem gezdiren bir yetenek. son zamanlarda duymadım, görmedim. yolu, bahtı açık olsun
  • mükemmel bir sese sahip sanatçı. yorumları harika. türkü ve deyiş sever biri olarak ilk duyduğum anda "oha bu kim lan, nasıl bilmiyorum" dedim. umarım aynı çizgide devam eder. şöyle kalan'dan bir albüm çıkarsa da uzun uzun, güzel güzel dinlesek keşke.
  • tam anlamıyla kadife sesin karşılığı bir sese sahip. çok da güzel deyişler, türküler seçer.

örnek olarak.
  • sesi arşı tutası güzel kadın. o nasıl tavır o nasıl hisli icradır, yaktın yandırdın bizi.
  • çok beğendim sesini, yorumunu, bağlama icrasını. spotify'a gelse de youtube'un "telefondan arkaplanda şarkı dinletmeme" saçmalığından kurtulsak.
  • youtube'un bana önerdiği en güzel şey
hesabın var mı? giriş yap