şükela:  tümü | bugün
  • myspace sayfasında şimdilik üç şarkısına yer veren müzisyen. ilk albümünün yayınlanmasını bekliyoruz.
  • güzel ses renkli, rengi sesli, sesi renkli hatta kendisi de renkli hatun kişisi. bomba ötesi olarak geliyor.
  • yaptığı açıklamada ilk albümünü ekonomik krizden dolayı çıkaramadığını dile getirmiştir. ikinci albümünede başlamış kendileri çıkartırsa hepsini birden çıkarsın istediğim şahane sesli kişi. resimleri açıklamaları ve üç parçasından anladığım kadarıyla bir çıkayım pir çıkayım diye beklemektedir üstüne beklenmektedir.
  • konuşur gibi şarkı söyleyen, çocuk sesli kız. gotik mi olsa, alternatif mi, metal mi bir turlu karar verememiş sonunda araya birkaç tutamda elektronik efekt katıp, altyapıyla şarkıları kurtarma yolunu seçmiş. her fırsatta da hande yeneri hatırlatması sanki bir şeyleri zorluyormuş havası veriyor. iyi bi şeyler yapıyosan zaten ciddiye alınmak için eşin dostun adına gerek duymazsın. fotograflar iyi güzelde şarkılar tırt. guzel kız, hanım kız sen git dizi mizi yap.oh mis..
  • sadece güzel hatun, vokal başarısı yok ve şarkılarıda iyi sayılmaz.

edit: http://www.myspace.com/aichesaran
  • doğa için çal'da gördüğümde acaba 2 tane mi ayşe saran var dedim. dorock'ta da görmüştüm kendisini ya o zaman çok çirkindi, ya da şimdi çok güzel.
  • bence mukemmel bir ses. doga icin cal'da bayildim kendisine. metal/rock'tan daha cok soft sarkilara vokal yapmali diye dusunuyorum.
  • mor ve ötesi'nin yaz yaz yaz klibinde oynamıştır.
  • doğa için çal'da (gündüz gece) ekranda parlama yapan kız. hem kendi güzel hem sesi güzel. nasıl olur da şu ana kadar yıldızı parlamaz anlam veremedim.
  • ben de doğa için çalsam kadraja brad pitt ayarında bakışlar atabilir miyim acaba kuşkusu uyandırdı içimde. o derece.
    (bkz: fotoshopsa hiç komik değil makyajsa oha)