*

şükela:  tümü | bugün
 • niçin çantasında sürekli ace taşıdığı sorunu, levent kırca'dan hamdi alkan'a dek, her türden yüce komedyenimizin işlediği kısır bir malzeme halini almakla beraber, asıl problemi, misafirliğe gittiği güzel bir ablayla karşılıklı kahve içerken, o ablanın ansızın bej rengi saten külodunu ortadaki sehpanın üstüne çıkarttığı, kendisinin de hiç sıkılmadan bu donu elinde flap flap diye esnettiği reklamla yaratan, gergin kadın.
  senaristin bildiği yegane iç çamaşırı külot idi, veyahut seyirciye ace ve seks konulu bir gönderme yapılmıştı. (ki, ikinci teoriye ben de inanmak istemem)
 • son reklamlardan anladığımız kadarıyla çok yakında ekranlara dönüş yapacak kişi.
 • yapmacık tavırları ve gülüşüyle, çamaşır sorunlarını dünyanın merkezi ve varlığının sebebi olarak gören ve göstermeye çalışan, antipatik reklam kahramanıdir. boyalı sarı saçları, beyaz gömlek ve mavi etekten oluşan üniforması ile muhtemelen ses efektini anlayamayacak duzeyde olanlara hitap ettiği düşünülen ve bu nedenle bir de yazıyla cırt diye gösterilen efekte karşı amansız bir direnişte bulunan mücahit ayşe, ekranlardan uzakta kaldığı dönemde fiziksel bir değişime de uğramıştır. kızıla boyalı saçları ve kullanmasını bilmediği (ve bu nedenle çocuğundan azar işittiği) ultra güzellikteki * * bilgisayarı ona daha modern bir hava vermişse de hala çamaşır peşinde koşması ve birbirinden farklı olamayacak * şikayetlere cevap vermesi ile değişikliğin sadece imaj bazında olduğunu göstermiştir.
  öte yandan, bu kadar kötü bir reklamda oynayan oyuncuya acımamak mümkün değildir. kanımca, ya para için, ya reklamın seviyesinde bir zekaya sahip olduğundan, veya şöhretin iyisi kötüsü olmaz diyerek reklamda oynamayı kabul etmiştir. her ihtimal bir diğerinden daha acıklıdır. ne olursa olsun, reklamdaki kadar güzel ve pahalı bir evde yaşamıyor olması ve kendisini bir şekilde aptal bir kadın olarak gösteren bu filmde oynaması ise düşündürücüdür. yine de en azından saçları onu daha güzel ve genç göstermiştir, bu da oyuncu hakkındaki tek tesellimizdir.
 • istanbul ulus'ta bulunan zeytinyaglilari ve mezeleriyle one cikan lokanta
 • bu siralar gosterilen reklamlarda ace den cok kendisinin reklami yapilan kisi.
  "işte geliyor, hepiniz taniyorsunuz. bekleyin, cok yakinda"..
 • komsu fantazisi olan ki$ilerin potansiyel hedefi.
 • bu ayse teyzemizin vakti zamaninda gosterilen bir yarisma programi da vardi gibi biseyler hatirliyorum. umarim yaniliyorumdur
 • $u siralar cama$ir sorunu olan hanimlara cok daha modern yontemlerle (internet minternet kullaniyo, gerci outlooku bile oglu aciyo galiba) yardimci olmaya cali$an, bir gardrop dolusu ici ace dolu cantasi bulunan reklam kahramani. hayir, bi$ey diil, kadinin tek soyledigi "bi de ace kullanin", ulan madem bi tek bunu soyliycektin niye o kadar zahmete girdin, gardrop dolusu aceler vesaire...
 • bu teyze televizyondaki bir yarışmada birinci mi ne olmuştu da sonra bu reklama pompalanmııştı diye anımsar bu garip hafıza.