şükela:  tümü | bugün
  • temel karamollaoğlu’nun ingiliz asıllı eşidir. bugün ilk kez görüntülenmiştir.

https://m.mynet.com/…si-ortaya-cikti-guncel-4154392
  • bana çok ilginç gelen bir durumun öznesi bu kişi. hayır, temel karamollaoğlu'nun eşinin ingiliz asıllı olması değil. o bile yeterince ilginç, ama daha ilginç olan bu kadar göz önünde olan bir kişinin, yani taa sivas katliamından bu yana gayet iyi bilinen islamcı kimlikli bir kişinin 53 yıldır evli olduğu eşinin ingiliz olmasının kelamı bir kere mi herhangi bir medya organında dillendirilmez?

islamcı ikiyüzlülüğü işte tam böyle zamanlarda gerçekten kendini gösteriyor, bizdenken hanım kadın, mahremiyet, hidayete ermiş yabancı eş. ne zaman muhalif oldu, aha karısı da ingiliz, ingiliz uşağı mı sabetaycı mı imaları. 53 sene sonra ilk kez bir yerde görüntülenmek zorunda hissettiler kendilerini yani. çok garip geliyor, her iki taraftan da bakınca konuya.
  • tek bir fotoğraf ve birkaç saniyelik video için yorumum, çok güzel çok asil bir kadın gibi görünmektedir. yabancı kraliyet mensuplarının başörtülü hali gibi sanki, asaleti duruşundan belli. olmaz ama first lady olsaydı üzerinde iyi dururdu.

temel dede de az değil. okurken tanıştığı ingiliz kadını eş yapıp, üstüne müslüman ve türk yapıp, bir de 53 yıl evli kalıp torun torbaya karışmak her babayiğidin harcı değildir, önce karizma, sonra sevgi, saygı ve sabır gerekir.

şunu da not düşelim, tabi ki allah bilir ama muhtemelen "eşi ingiliz" diye temel dede'ye yüklenenlerin hepsinden daha iyi bir müslümandır.

http://t24.com.tr/…e-esi-ilk-kez-ayni-karede,639140
  • karakteriyle uygun muhafazakar giyim tarzında sadelik ve şıklığı birleştirmiş kesinlikle çok zarif bir hanımefendi.

koltuk takımı gibi giyinenlere örnek olsun.
  • temel beyle evliliklerinin 53 yıllık olduğunu biliyoruz ancak kendisinin doğum yeri, eski ismi, yaşı gibi bilgileri göremiyoruz. neden acaba? hoş çok önemli değil ama medyamız neden bu kadar pas geçmiş anlayamadım. kendisi hakkında pek bir veri yok.

gerçi hanımefendilerin hayatı genelde first lady olduklarında ortaya dökülür. bundan mütevellit olabilir.

edit: manchester'lıymış teyze.
  • çok güzel ve zarif bir kadın. böyle yaşlanmak istiyorum.