şükela:  tümü | bugün
 • bugün idefix'ten siparişini verdiğim kitaptır. seri halde çıkarmışlar. sanırım hayatının tüm parçalarını ayrı kitap yapmışlar.

  ben bu kitabı aldım başlangıç olarak.

  http://static.ideefixe.com/images/378/378265_2.jpg

  ayşegül eğleniyor yanında 1 yazıyor. sonrasında geri kalan serileri almayı planlıyorum.
 • müthiş bir eser gerçekten ben okudum. beyazıt öztürk ile yaşadığı aşkın bilinmeyenlerini de ilk kez bu kitapta tüm detaylarıyla anlatmış. harikulade.
 • çok komikmiş kardeş. o kadar güldüm ki fetocu olduğumdan şüphelendiler.
 • bunca yılı aşkın süredir nasıl formda kaldığına dair bilgileri için ,

  ömer seyfettin - diyet * ile beraber alındığında ücretsiz kargo imkanı sunan biyografi
 • (bkz: çok üst düzey bir espri)

  https://youtu.be/eq8ui2ojd0y

  hahaha oğlum çok komik espri lan valla yemin ediyom. baya komik çok üst düzey bir espri bu ya. bunun düzeyini millet de öğrenmesi lazım. fazla komik yani, hani mesela bazı espriler yapıyorlar mahmut bu kadar komik değil. hahaha. ben şimdi buna gülüyorum ya, yarın gülemiycem diye üzülecem kendim. hani genel olarak baktığında espri şeylerine bunun çok üst düzey kalıyo bu espri. hahaha. ulan biraz az komik yap da gülmekten altıma sıçmayım. hahaha. sen bu espriyi bi tane uçak kirala, arkasına koy bu espriyi, yedi düvel duysun bunu. ulan gülmekten öldüm yemin ediyom bu kadar komik aaa. yani biraz az komiğini yap bunun, gene gülecem. çıkalım dağların başına hep beraber halay çekerek bu espriye gülelim, yani bu esprinin karşılığı çok daha kaliteli esprilerin önünü de açar, ülke olarak kalkınırız yani. sen bu espriyi yap afrikadaki çocuklar açlıktan ölmesin...