• şair ve doktor ya da doktor şair. poetikhars'da kendini şöyle anlatıyor:
    "1979 yılında istanbul'da doğdum. istanbul tıp fakültesi'ni bitirdim. ilk görsel şiirim, 2005 yılında zinhar'da yayınlandı. daha sonra, işlerim otoliths ve monokl adlı dergilerde yer aldı; platforma'da, son olarak da public pages'ta sergilenmeye layık görüldü."
  • gece yarısı operasyonuyla gözaltına alınmış.

murat saat'i onun sayesinde tanıdım. necati tosuner'le onun sayesinde tanıştım. türk öyküsüne, öykücülüğüne emekleri çokçadır. bir an önce serbest bırakılmasını temenni ediyorum.

haber: t24
  • ayda bir kez istanbul tabip odası edebiyat matineleri adı altında yazarlarla okurları buluşturan, doktor, eleştirmen, dost, güzel insan. enerjisinin kaynağı nedir, bu kadar işe nasıl yetişebiliyor merak konusudur. edebiyat matineleri şu linkten takip edilebilir. istanbul tabip odası edebiyat matineleri
  • doktordur, edebiyatcidir, dost ve dunyanin en iyi insanlarindan biridir. gozaltina alinmistir ve kisitlilik karari nedeniyle kendisinden haber alinamamaktadir. umarim bir an once bu yanlistan donulur.
  • bu gece polis tarafından evi basılarak gözaltına alınan evrensel gazetesi yazarı aynı zamanda da doktor olan kadın.
    neden gözaltına alındığıyla alakalı net bir bilgi olmamakla birlikte avukatları tarafından açıklanan ilk bilgi pkk/kck suçlamasından gözaltına alındığı yönünde.
    kısıtlılık kararı olduğu için de kimseyle görüşmesine izin verilmiyormuş. garip bir gece olacak onun için, biz de merakla bekleyeceğiz ne sonuca varılacak diye.
    diktatörlükle yönetilir olduk vesselam. şu kadını aylardır takip ederim, bir türlü ısınamadım, ama neden takip ettiğime de bir anlam veremedim.
  • https://acikradyo.com.tr/program/once-saglik

https://acikradyo.com.tr/kisi/aysegul-tozeren

her cuma 13.00'te, dr. selim badur ile birlikte hazırlanan çok önemli bir sağlık programının yapımcı ve sunucusu.
    program, tıp gündemi ve sağlık konusunda olup bitenler, sevaplar, günahlar, etik olanlar ve olmayanlar hakkında.
hesabın var mı? giriş yap