şükela:  tümü | bugün
 • derin kehanetler yapan bir astrolog hanımefendidir.

  facebook'tan keşfettim ve başta yazı tarzı ilgimi çekti. söylediğine göre 18 ağustosta zurnanın zurt dediği yere gelicez.

  öte yandan bu darbe muhabbetine sema kılıç, hakan kırkoğlu ve biri daha baya ünlü oldular ama bu kadının ilmi daha başka * geldi bana. hatta sanki hakkı mı yeniyor acaba gibi gibi dedim. şimdiye kadar söylediklerinden sekme olmadı çünkü. kimseyi de aşağılamıyor falan. bir bakın pişman olmazsınız.

  son dakika:
  sema ve ayşen birbirlerine girdi sözlük. ikisi de arkadaş listemde olduğu için an be an okuyorum yazılanları. ayşen, sema için "onu beğenirim" dedi, sema ise çok garip bir şekilde yanlış anlayıp laf sokup hakaretler yağdırdı. ünlü olunca zaar...

  dedim hakkı yeniyor diye ama ben. iyi ki sözlük var.

  ek edit: ayşen hanım görmüş ve paylaşmış entry'mi çok sevindim, haber de verdim kendisine. eheueh.

  ahanda linkler:
  twitter

  facebook
 • geç keşfettim kendisini ama cidden seviyorum. hem deliliğini*, hem yazış tarzını, hem de hislerinin ve hint astrolojisi bilgisinin kuvvetini. takipteyiz.*
 • www.bihabervar.com'da yazmaya başlamış kişi.
 • eylül ayı için ciddi korkutan kehanetlerde bulunmuştur. rusya demiştir, göklerde uçaklar demiştir. içimi ferah tutmaya çalıştıkça daha da karartmıştır.
  hakkımızda hayırlısı.
 • pozitif bir cümle kursa dişimi kıracağım astrolog. recep tayyip erdoğan'ın başkan olacağını, türkiye'nin şangay beşlisi'ne katılacağınıı uzun zamandır söylüyor. akp'nin de 2023'e kadar iktidarda kalacağını yazan ayşen tok günde beş kez facebook'taki profil resmini değiştirmekten de kendini alamıyor. tarzında ve agresif dilinde beni rahatsız eden çok şey olmasına rağmen teşhislerini ilginç buluyorum.