şükela:  tümü | bugün
 • derin kehanetler yapan bir astrolog hanımefendidir.

  facebook'tan keşfettim ve başta yazı tarzı ilgimi çekti. söylediğine göre 18 ağustosta zurnanın zurt dediği yere gelicez.

  öte yandan bu darbe muhabbetine sema kılıç, hakan kırkoğlu ve biri daha baya ünlü oldular ama bu kadının ilmi daha başka * geldi bana. hatta sanki hakkı mı yeniyor acaba gibi gibi dedim. şimdiye kadar söylediklerinden sekme olmadı çünkü. kimseyi de aşağılamıyor falan. bir bakın pişman olmazsınız.

  son dakika:
  sema ve ayşen birbirlerine girdi sözlük. ikisi de arkadaş listemde olduğu için an be an okuyorum yazılanları. ayşen, sema için "onu beğenirim" dedi, sema ise çok garip bir şekilde yanlış anlayıp laf sokup hakaretler yağdırdı. ünlü olunca zaar...

  dedim hakkı yeniyor diye ama ben. iyi ki sözlük var.

  ek edit: ayşen hanım görmüş ve paylaşmış entry'mi çok sevindim, haber de verdim kendisine. eheueh.

  ahanda linkler:
  twitter

  facebook
 • geç keşfettim kendisini ama cidden seviyorum. hem deliliğini*, hem yazış tarzını, hem de hislerinin ve hint astrolojisi bilgisinin kuvvetini. takipteyiz.*
 • www.bihabervar.com'da yazmaya başlamış kişi.
 • eylül ayı için ciddi korkutan kehanetlerde bulunmuştur. rusya demiştir, göklerde uçaklar demiştir. içimi ferah tutmaya çalıştıkça daha da karartmıştır.
  hakkımızda hayırlısı.
 • pozitif bir cümle kursa dişimi kıracağım astrolog. recep tayyip erdoğan'ın başkan olacağını, türkiye'nin şangay beşlisi'ne katılacağınıı uzun zamandır söylüyor. akp'nin de 2023'e kadar iktidarda kalacağını yazan ayşen tok günde beş kez facebook'taki profil resmini değiştirmekten de kendini alamıyor. tarzında ve agresif dilinde beni rahatsız eden çok şey olmasına rağmen teşhislerini ilginç buluyorum.
 • darbeyi falan bildi diye twitterda takibe almıştım arada güzel oluyordu. sonra facebook hesapları sürekli kapatılmaya başlandı bu açıyor facebook kapatıyor sanırım ağır hakaretleri var. süreklisi öngörü etiketi ile paylaşımda bulunuyor ama nasıl
  https://twitter.com/…norm/status/849231450759200768
  burada olası bütün şeyler yazmış asker polis deprem yangın sınırlarımız madenocakları doğal afet verdiği tarih 7-12 nisan arası. tabiki birisi tutacak birşeyler olacak sanki burası yeni zellanda asker polis yazıyor onların başına birşey gelebilir diyor.
  artık cılkı çıkan diğer konu ise referandum işte analizi
  https://twitter.com/…norm/status/849869833629990912
  yani diyorki ben bütün seçenekleri sayıyorum artık ne çıkarsa bahtımıza.

  tanım: potansiyel olarak olabilecek herşeyi öngörü olarak yazan sonra ben dediydim diyen seanslarınada 500 isteyen (prof a muayene olmaya 350 veriyorum bir astrolog kolay yetişmiyor:) astrolog.
 • 'cumhuriyet kadınıyım, atatürk sevdalısıyım' dedikten sonra sırf evet tahminine üzülen takipçilerine inat olsun diye evet diyeceğini açıklamış astrolog.

  http://hizliresimyukle.com/…2017/04/16/ımg_0355.jpg

  (bkz: bana sataşanlara inat evet)

  edit: küfürbaz astrologdur. işin ilginci sürekli ağır sözler sarfettiği takipçilerinin ısrarla bu kadına 'canım, cicim' demeye devam etmeleri. nerede karakter, nerede onur, nerede haysiyet?

  9 temmuz 2017 istanbul maltepe adalet mitingi için her zamanki gibi haftalardır felaket tellallığı yapmış ama elinde patlamıştır. bu kadın dişi ömer turan'dır.
 • başarılı kehanetlerde bulunan enteresan hint astrologu. hint astrolojisi batı astrolojisine göre daha fazla kehanet içerir, çok daha fazla emek ister, çok detaylıdır ve daha fazla negatiflik barındırır. bu yüzden hint astrologları genelde felaket tellalı ilan edilir. biraz üslubunu değiştirse buralar canlanabilirdi zira bu işe gönül verdiği ve başarılı olduğu belli. herkes beni anlayacak diye bir kaide yok diyor ancak edebi olacağım derken kantarın topuzunu kaçırıyor. hem anlaşılması güç, hem paylaşımcı olmaktan uzak, hem de aşırı kibir içeren bir yazım üslubu var, üstelik siyaseten fazla renk veriyor. biraz daha mütevazı olabilir ve edebi olmaya çalışmak yerine daha açık bir üslup benimserse nice astrologum diyenleri cebinden çıkarır. astrolojiyle uzaktan yakından ilgisi olmayanların bile dikkatini çekebilir. hint astrolojisi zaten negatif ve anlaşılması batı astrolojisine göre daha zor bir müessese. üstüne bir de kibir ve bu karmaşık, edebi üslup eklenince kalıcı bir kitle edinmesi ve sürekli saldırıya uğramaması zor görünüyor. yaptığı işin yetkinliğini değerlendiremem ama üslup konusunda en başarılı bulduğum astrolog (bkz: öner döşer)