şükela:  tümü | bugün
  • derin kehanetler yapan bir astrolog hanımefendidir.

facebook'tan keşfettim ve başta yazı tarzı ilgimi çekti. söylediğine göre 18 ağustosta zurnanın zurt dediği yere gelicez.

öte yandan bu darbe muhabbetine sema kılıç, hakan kırkoğlu ve biri daha baya ünlü oldular ama bu kadının ilmi daha başka * geldi bana. hatta sanki hakkı mı yeniyor acaba gibi gibi dedim. şimdiye kadar söylediklerinden sekme olmadı çünkü. kimseyi de aşağılamıyor falan. bir bakın pişman olmazsınız.

son dakika:
    sema ve ayşen birbirlerine girdi sözlük. ikisi de arkadaş listemde olduğu için an be an okuyorum yazılanları. ayşen, sema için "onu beğenirim" dedi, sema ise çok garip bir şekilde yanlış anlayıp laf sokup hakaretler yağdırdı. ünlü olunca zaar...

dedim hakkı yeniyor diye ama ben. iyi ki sözlük var.

ek edit: ayşen hanım görmüş ve paylaşmış entry'mi çok sevindim, haber de verdim kendisine. eheueh.

ahanda linkler:
    twitter

facebook
  • geç keşfettim kendisini ama cidden seviyorum. hem deliliğini*, hem yazış tarzını, hem de hislerinin ve hint astrolojisi bilgisinin kuvvetini. takipteyiz.*
  • www.bihabervar.com'da yazmaya başlamış kişi.
  • eylül ayı için ciddi korkutan kehanetlerde bulunmuştur. rusya demiştir, göklerde uçaklar demiştir. içimi ferah tutmaya çalıştıkça daha da karartmıştır.
    hakkımızda hayırlısı.
  • pozitif bir cümle kursa dişimi kıracağım astrolog. recep tayyip erdoğan'ın başkan olacağını, türkiye'nin şangay beşlisi'ne katılacağınıı uzun zamandır söylüyor. akp'nin de 2023'e kadar iktidarda kalacağını yazan ayşen tok günde beş kez facebook'taki profil resmini değiştirmekten de kendini alamıyor. tarzında ve agresif dilinde beni rahatsız eden çok şey olmasına rağmen teşhislerini ilginç buluyorum.
  • hint astrolojisini kullanarak kehanetler üreten astrolog.

sevgilim çok seviyor ve sıkı bir takipçisi. o kadar ki içinde ayşen tok olmayan bir günümüz bile yok. neredeyse üç kişilik bir ilişkimiz var. bir ara "ya o kadın ya da ben" noktasına geldim. baktım onu seçecek, vazgeçtim.(erkeğim)

"aşkım, sana burcunu okuyayım mı?" demiyor mu, eriyorum. hanımefendinin tespitleri de baya uzun maşaallah. oku oku bitmiyor. üniversiteki hocalarımın o kadar uzun makale yazmışlığı yok. ben biramı yudumlarken, sevgilim, bana geleceğimizle ilgili ayşen tok'u referans alarak yorum yapıyor. "sıkıldın mı minnoşum?" diye soruyor ara sıra, sağolsun. "hayır tabiki, saçmalama, eee başka neler demiş?" diye soruyorum bile.

ayşen lafım sana, azıcık güzel şeyler yaz da eccük de biz gülelim. allah aşkına lan kadın!
  • darbeyi falan bildi diye twitterda takibe almıştım arada güzel oluyordu. sonra facebook hesapları sürekli kapatılmaya başlandı bu açıyor facebook kapatıyor sanırım ağır hakaretleri var. süreklisi öngörü etiketi ile paylaşımda bulunuyor ama nasıl
    https://twitter.com/…norm/status/849231450759200768
    burada olası bütün şeyler yazmış asker polis deprem yangın sınırlarımız madenocakları doğal afet verdiği tarih 7-12 nisan arası. tabiki birisi tutacak birşeyler olacak sanki burası yeni zellanda asker polis yazıyor onların başına birşey gelebilir diyor.
    artık cılkı çıkan diğer konu ise referandum işte analizi
    https://twitter.com/…norm/status/849869833629990912
    yani diyorki ben bütün seçenekleri sayıyorum artık ne çıkarsa bahtımıza.

tanım: potansiyel olarak olabilecek herşeyi öngörü olarak yazan sonra ben dediydim diyen seanslarınada 500 isteyen (prof a muayene olmaya 350 veriyorum bir astrolog kolay yetişmiyor:) astrolog.
  • 'cumhuriyet kadınıyım, atatürk sevdalısıyım' dedikten sonra sırf evet tahminine üzülen takipçilerine inat olsun diye evet diyeceğini açıklamış astrolog.

http://hizliresimyukle.com/…2017/04/16/img_0355.jpg

(bkz: bana sataşanlara inat evet)
  • reisçiliğini ilan etmiş astrologdur. işin ilginci sürekli ağır sözler sarfettiği takipçilerinin ısrarla bu kadına 'canım, cicim' demeye devam etmeleri. nerede karakter, nerede onur, nerede haysiyet?