şükela:  tümü | bugün
 • dokuz eylul universitesi kamu yonetimi bolumunun sorbonne dan doktorali, gectigi yerlerde paris kokusu birakan sicak, sevimli, basarili, siyaset bilimi hocasi. dersleri ve isleyis tarziyla cigir acar, bilindik basliklar altinda "100 soruda siyaset bilimi" tarzi kuflu mufredata hak ettigi degeri (!) verip, ogrenciyi de dersin, siyasetin, hayatin icine cekmeyi cok iyi bilir. uzmanlik alanlari, siyasal katilim, protesto gosterileri ve ozellikle de "hirsiz polis" tir. asidir, superdir, pasaportta cay icmeyi, iyi espressoyu, turk kahvesi yaninda nestle damak yemeyi, georges brassens den il n y a pas d amour heureux yu dinlerken eslik etmeyi sever. gulerken gozlerinin icini guler, karsisindakini de güldürür. canimdir.
 • kendisine yapılan nestle damak ikramıyla akp istanbul il başkanlığı özel kalem müdürünün ekşi sözlük okuru olduğunu öğrenmemize vesile olmuş süper sahşiyettir.
 • sahip oldugu birikim ve tecrubeye bakilirsa dokuz eylul universitesi'nde olmasi, seytanin ona olan bir oyunu diye tanimlayabilicegimiz, haksiz bir $ekilde yonetim tarafindan patronaj altinda birakilan sevilesi hoca. ne$esi ve gulumseyi$le bilgisizlige karsi verdigi mucadeleyi; yalan ruzgarini, senaristlerin deu kamu yonetimi bolumunden esinlenerek senaryola$tirdigini du$unursek, boyle bir yonetim anlayi$i icerisinde verebilmesi, dolayisiyla sa$irtan/kiskandiran yetenekleri, alki$i bir kez daha hakettigini gostermektedir.
 • geçmiş deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki;
  sınavlarında sorumlu tutulan konular oldukça fazla, sınav soruları da bir o kadar zordur.

  yalnız zor demişken gözlerinizin önünde hemen kazık resmi oluşmasın. zorluğu soruların gerçekten çalışmış olanla, çalışmamış olanı ayırma potansiyeline haiz kaliteli sorular olmasından meydana gelir ve evet edebiyat parçalayarak ya da sallayarak elde edilebilecek limitli başarının da önü kesilmiştir.

  dersinde yapılan sunumlar da yine pek o kadar kolay sayılmaz, çünkü yapmış olduğunuz sunumla ilgili her an sorulara maruz kalabilirsiniz.

  kendisinden ders aldığım süre zarfında sınavlarında ve sunumlarında oldukça zorlanmış hatta zaman zaman çakmış olmama rağmen kendisi en beğendiğim ve üniversite yıllarından bugüne de aklımda kalmış nadir öğretim görevlilerinden biridir.

  tabi bunun nedeni sadece sınavlarında ve sunumlarımda bana kök söktürmüş olması değil, şirinliği ve gülümsemesiyle de etrafına dağıttığı pozitif enerjidir.
 • kendisi banu güven' le bir söyleşi yapmış. allah banu hanımla röportaj yapana yardım etsin. o nasıl bir cümle kurmadır arkadaş,

  http://www.dailymotion.com/…im-sureci-ntvmsnbc_news
 • iletişim yayınlarından "particiler, türkiye' de partiler ve sosyal ağların inşası" adlı kitabı çıkmış sosyolog.

  http://www.idefix.com/…asp?sid=dhq36610i12us7ejm4yr
 • dokuz eylül üniversitesinin açık öğretim fakültesinden farklı olmasını sağlayan birkaç nadide ve değerli hocamdan birisidir. kendisinin derslerinden gayet güzel notlar almış bir kişi olarak tavsiyem kesinlikle derslerine devam edin, not tutun ve dersi ciddiye alın. gerisi geliyor. bu değerli hocama bana kattıklarından dolayı ve kamu yönetimi bölümüne birazcık ruh kattığı için madalya verilmeli. ders işleyiş tarzı, (bkz: blindless), (bkz: american history x) gibi filmleri derste argüman olarak kullanması, yazdığı ve kaynak olarak kullandığı kitapları vd. her şeyi ile saygıyı hak eden bir hocadır.
 • kendisi halamdır

  not:halam burda bahsi geçen öğretmen değildir
 • sorumlu tuttuğu kitaplar adam akıllı okunursa,dersleri düzenli takip edilirse sınavlarda aslında çokta zorlamadığı anlaşılan dokuz eylülü dokuz eylül yapan hocadır.inanın mezun olunca anlıyorsunuz verdiği eğitimin değerini,doluluğunu.