şükela:  tümü | bugün soru sor
 • atv haber koordinatörü.
 • artık ntv'nin haber genel yönetmeni.
 • anılarını kaleme alıyor artık, kitap olmasını umuyoruz.
  bu ilginç anılar, radikal ikide her pazar medyanın yakın tarihi başlığı altında yayımlanıyor.

  bu kadın da, diğer çalışkan hem cinsleri gibi çalışkan ama saf bir görüntü çizmiş yıllarca.
  ali kırca'nın arkasını çekip çeviren, bir dönemin klasikleşen ali kırca ile atv haber fenomenini ortaya çıkaran kişi.
  lakin adını mutfaktakiler hariç kimse bilmedi.
  bir gün ali kırca'nın gerçek maaşını öğrenmesiyle büyü bozuldu.
  artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktı, olmadı da.
 • bu aralar radikal iki de gunah cikarmakla mesgul olan kadin.okuyun hem eglenin hem ogrenin,ben oyle yapiyorum.
  turkiyedeki ozel televizyonlarin kurulus asamalari ve yasadiklari zorluklar,o donem medyada calisanlarin olaylara bakis acisini gormek icin okunabilir olsada,kendisinden bahsederken ki uslubu ve anlattiklariyla zaman zaman esra ceyhanla a dan zye deki gibi,aysenur arslanla atvden dinc bilgine tadi yakalamis biridir.
  bomba ihbarinda binayi terketmeyecek kadar cesur,atv mesut yilmaza kafayi takip yuklenirken ve bu tip siyasi olaylarin icine girmisken ,hic bi sekilde kendinden taviz vermeyecek kadar temiz,en ustun bi alt kademesinde oalylarin hic icine girmeyecek kadar disarda kalabilme yetisine sahip ve bunlarla alakasi bile olamayacak kadar saf bi bayan(mis).
 • vatan gazetesindeki yayin koordinatorlugu gorevine gun itibariyle son verilmistir... artik vatan dergi grubundaki dergiler icin calisacaktir...
 • cnn turk de medya mahallesi adinda bir program yapacak olan deneyimli televizyoncu.
 • kalp atışlarınızı hızlandıran, zaman zaman soğuk terler dökmenize neden olan, yaptığı iş için resmen kendini paralayan ve dolayısıyla sizi de paralayan kişi. bunun yanında oldukça da merhametli. merak ettiğim tek şey konuğu damarına basıcak bir şey söylerse ne olucağı.
 • reklam arasında uyaran, yazan eden olur, kendisi de düzeltir diye bekledim ama yok, konuğu ile sohbete devam ettiler ve program bitti.

  dolayısıyla tanım: şimdi cnn türk'te yaptığı medya mahallesi programıyla kendisi kamera önünde olan ama uzun yıllar boyunca en çok izlenen ana haber saatlerinin arka plandaki hazırlayıcısı olmuş, gündemimize karar vermiş, bugünse yunan iç savaşı ile ispanya iç savaşını birbirine karıştırmış deneyimli haber merkezi yöneticisi.

  bizim buradan ispanya iç savaşına katılanlar olduğunu söyledi laf arasında. bunca yıllık vatan hainliği, yıkıcılık, bölücülük, anarşi ve terör kariyerim var, ben hiç duymamıştım bunu. benim bildiğim avrupa'da savaşmış ihraç malı partizan bir mihri belli var, o da ispanya değil yunan iç savaşına katılmıştır. vaktiyle filistin'de savaşan ve bazıları israil kurşunları ve bombalarıyla ölen türkiyeli sosyalistler oldu, ama onu da demiyor. net olarak duydum, ispanya iç savaşı dedi.
 • su an itibariyle turk televizyonlarinin en cesur gazetecesi.medyanin atesle imtihan edildigi su fasizm doneminde basini egmeyen ender yureklilerden biri.
 • son işten atılma dalgasıyla işsiz kalan gazetecilere destek veren gazeteci.

  http://www.medyaradar.com/…gazetecilere-destek.html