şükela:  tümü | bugün
 • ayşenur pırıldak gibi fetö'ye hizmet eden abla namına sahip hatunlara bakıyorum da, bir çoğu taş gibi lan.
  hele bu tarz hainlikten sonra tutuklanıyorlar ya, aklıma direkt olarak "bunlar da ne s2lir" sorusu geliyor.
  farklı bir kafa yapısına sahipler, aklımıza gelmeyen durumlara vakıf olduklarında, fantezi konusunda da sınır uçlarında olacakları muhtemeldir.
  şu an bikinili falan hayal ettim bu hatunu. baksana lan, gözleri başka bakıyor...
 • an itibariyle tutuklanmış fetö artığı..

  fuatavni'nin kendisini takip etmesi ona pahalıya patladı. geberin.
 • fuat da az malın gözü değilmiş hani
 • kendisini 2012 yılında tanımıştım. 2014 yılına kadar 2 yıllık bir süre neredeyse hiç haber alamadım. sanırım o sıralarda cemaat ile epey içli dışlı olmuş. zaman gazetesi muhabirliği ve 17-25 sonrası hükümete yönelik açıklamaları ile hissiyat ile hareket ettiğini düşünüyordum zaten sonunda tutuklandığını gazetelerden öğrendim, sanırım ingiltere'ye kaçmaya çalışıyormuş.
 • hakkında 15 yıla kadar hapsi istenen fetö artığı. en büyük nedeni de anayasa mahkemesi yüce divan mahkemesinde paylaştığı ve altına başka davalar için de geliriz inşallah minvalindeki tweeti. ya kızım ne güzel kızmışsın sen kimsin de tayyip erdoğanı böyle tehdit ediyorsun. edersen böyle tutuklanırsan öyle.
 • (bkz: yetmez ama evet)

  (bkz: iki cihanda da lekelisiniz)

  bunlara acıyan ya balık hafızalıdır yada vatan hainidir.

  ettiklerini misliyle bulmalarını dilerim.

  tek tek hepsinin.

  akp, mhp, chp hatta nasyonal sosyalist parti veya bir başkası. bunlar belasını bulsun da kimden bulursa bulsun.

  "cahillik, ergenlik, karakteri oturmamış yazık" diye küçültülmeye çalışılan ve ortağı olduğu komplolar yüzünden insanlar öldü, hayatlar karardı, aileler parçalandı.

  asılmaması lütuftur.
 • gün itibari ile tahliye edilmiş.

  o kadar karışık ki inanın anlamıyorum. hakikaten darbeci miydi acaba 15 temmuzda eline silah alıp çıktı mı ki dışarı? hakkat 100bin kişi işten atıldı bunlar çoluk çocuk ana baba 15 temmuzda darbeden yana sokağa inse idi ne olurdu? hakkaten darbeci ise niye inmediler?

  hakim onu sorgularken, sorguyu yarıda kesip "kandırıldık; evet 'hoca efendi diyeceksiniz fetullah demeyeceksiniz' diyorduk ama kandırılmışız tövbeeee" demeyi akıl edememiş mi ki? aklı başında bir kızcağıza benziyor halbu ki?

  starbucks olayı da komikmiş. ilah-i türk adaleti sen adamı delirtirsin.
 • tahliye edildiği günün akşamında tekrar tutuklanmıştır.
 • 15 temmuz dosyasının ilginç sanıklarından biri. daha önce de defalarca yaşandığı gibi tahliye kararı alınmış ve hemen ardından tekrar tutuklanmıştır. yargı cephesinde neler oluyor, hakim ve savcılar neyi amaçlıyor bilen beri gelsin.
 • hakkında oda tv'de bir yazı yayınlanan tutuklu gazeteci/öğrenci.

  herkes niye ağlıyor

  oda tv'de (mağdur edilmiş bir kuruluştur vaktiyle) bile fetö operasyonlarını eleştirecek yazılar çıkıyorsa memleketin içinde olduğu durum gerçekten kaotiktir.