şükela:  tümü | bugün
 • dün itibariyle mezun olduğu okulu ankara üniversitesi hukuk fakültesinde gözaltına alınmış kişidir.fetöcuda denilebilir tabiki.ben bu kızı ta beş sene öncesinden tanıdım.o sıralar hukuk fakültesine giden süslenerek( ki bu güzel yapıyordu),marjinal görünmek derdiyle uğraşan tatlı bir kızdı.sonra zaman gazetesinde stajyer olarak işe girdi.facebookta arkadaştık twitter'da da takip ediyorduk birbirimizi.300 takipçisi falan vardı ilk bir yıl twitterda.sonra paralel mevzusu olunca birde baktım 20.000'ni aşkın takipçisi olmuş beni silmiş facebook'ta ve takibi bırakmış twitter'da.hükümete yardırıyor da yardırıyor.havasından geçilmiyor.bence bunu yapmasının tek nedeni bu yaşına kadar hayatında ilgi görmemesi yoksa mal gibi bir kızdı bu.yazıkya ama üzülmedim açıkcası beyni biraz çalışsaymış da fetöcuların ne olduğunu görürmüş.
 • an itibariyle tutuklanmış fetö artığı..

  fuatavni'nin kendisini takip etmesi ona pahalıya patladı. geberin.
 • fuat da az malın gözü değilmiş hani
 • hakkında 15 yıla kadar hapsi istenen fetö artığı. en büyük nedeni de anayasa mahkemesi yüce divan mahkemesinde paylaştığı ve altına başka davalar için de geliriz inşallah minvalindeki tweeti. ya kızım ne güzel kızmışsın sen kimsin de tayyip erdoğanı böyle tehdit ediyorsun. edersen böyle tutuklanırsan öyle.
 • geçmişte zaman gazetesi adliye muhabiri olarak çalışırken özellikle ergenekon ve balyoz davaları (bu davaları haklı bulduğum halde) sırasında haddini aşan, insanlığa sığmayan, özellikle de sanık yakınlarını tağyir eden seviyesiz tweetleri nedeniyle kendisinden hiç hazzetmesem de bugün muhatap olduğu şey kesinlikle hukuksuzdur.

  bu kızı cahillikle, karakterinin tam oturmamış olmasıyla ve terbiyesizlikle suçlayabiliriz ama tek bir delil göstermeksizin terörist diye yaftalayıp bir de tutup hapse tıkmak alçaklıktır.
 • (bkz: yetmez ama evet)

  (bkz: iki cihanda da lekelisiniz)

  bunlara acıyan ya balık hafızalıdır yada vatan hainidir.

  ettiklerini misliyle bulmalarını dilerim.

  tek tek hepsinin.

  akp, mhp, chp hatta nasyonal sosyalist parti veya bir başkası. bunlar belasını bulsun da kimden bulursa bulsun.

  "cahillik, ergenlik, karakteri oturmamış yazık" diye küçültülmeye çalışılan ve ortağı olduğu komplolar yüzünden insanlar öldü, hayatlar karardı, aileler parçalandı.

  asılmaması lütuftur.