• eskiden atvde reklamların başlangıcında ve bitiminde görünüp tuhaf surat nareketleri yapan aynı zamanda atv de haber sunan cici bir kadındı. ali kırcayla takışıp tgrtye geçti. ali kırca haber sunmaya başladı.
  • anlatılabilecek biri degil,guzel insan
  • zülfü livaneli 'ye son yıllardaki konserlerinde vokal yapan ve müzisyen yönünü pek bilmediğimiz cnn türk haber spikeri.
  • bütün zamanların en güzel saç rengine sahip hatunu.
  • cnn turk spikeri, "ekmek arası hayat" adlı kitabın yazarı.
  • hayatımın en özel ve yüreği de yüzü de en güzel kadınlarından biri... bal duyarlıklı çiğdem... zeugma krizantemi... sırtımı gönül rahatlığıyla dönüp gözümün asla arkada kalmayacağından kesinkes emin olabileceğim sayısı bir elin parmaklarını geçemeyecek nadir "insan"lardan biri... kendi güzel, gönlü güzel, sesi güzel, dili güzel kadın.... biliyorum ki -tıpkı benim gibi!- o da çok çileler çekti, yaşam merdivenlerinde şu an durduğu basamağa çıkabilmek için çok mücadele etti, çok didindi, çabaladı, zorluklarla çetin bir savaşa girişti... ama tüm bu süreç, onu daha bir güzelleştirdi, ruh ve gönül kamililğine eriştirdi. onu sefiyom ben... o deyince içimin ılık ılık oluverdiği güzel kullardan biri... o benim canım... menekşem...
  • cnn turk'ten ayrilip kanal d'ye giden basarili spiker.
  • bir dönem ayı yogi'yi seslendirmiş.
  • ankara tevfik fikret lisesi mezunu cok yonlu insan
  • apartman icerisinde, genellikle gece yarisina dogru bi saatte karsilastigim,
    kendi adina 7-8 tane turkcell faturasi gelen, muhtemelen annesiyle yasayan
    ust kat kom$um.

(bkz: aysenur suhal yazıcı)
hesabın var mı? giriş yap