1. izmit kokenli bir gelinlikci-modaevi. 6 aydir bagdat caddesinde de magazalari ve atelyeleri mevcut. istanbul'da daha da buyuyecekler(mis). modelleri guzel, calisanlari sempatik, ilgili ve yardimci.
  2. çalışanların, üzerlerindeki dallı güllü gelinlikler sayesinde şebeğe dönmüş * gelin adaylarına sürekli canım, aşkım, bitanem diye hitabettiği gelinlikçi.
  3. türkiye genelinde yirmiye yakın mağazası olan, uygun fiyata son derece kaliteli, her keseye ve zevke hitap edecek türde gelinlik, abiye satan mağazalar zinciri. çalışanlar hiç de canım, aşkım diye hitap etmezler aksine çok sempatik ve cana yakın insanlardır, en azından ankara tunalı'daki şubesi öyle. hele bir de sahibi var ki çok cici bir hamfendidir.
  4. kızılay'daki şubesi tunalı'daki şubesinden daha canayakındır. fiyat/güzellik performansı bakımından çoğu gelinlikçiden üstündür.tek dezavantajı hiç bir modelde değişiklik yapmamasıdır, katalogda gördüğünüzün aynısını almak zorundasınız.eğer hayalinizde bir gelinlik varsa and çarşısı diktirmek için ideal bir yerdir.
  5. modelleri güzel ama kumaşları son derece kalitesizdir. hatta o kadar kalitesizdir ki değdiği teninizi yakar.

aysira hakkında bilgi verin